Z okazji 20-stego „WU” przedstawiamy Wam utwory, które artyści wydali już po tym, jak o nich napisaliśmy.

Serię artykułów o Wartych Uwagi artystach z Korei rozpoczęliśmy na początku lipca. Od tego czasu napisaliśmy o osiemnastu muzykach, którzy stoją w cieniu tych sławniejszych lub odpowiadają za ich sukcesy. Jednak nie zwalniają oni tempa i wydają kolejne materiały. Co nowego mamy do przesłuchania? Sprawdźcie!

G. Soul obecnie pracuje nad projektem NCT127, co wiadomo ze zdjęcia w studiu. Niestety zostało ono usunięte z Instagrama muzyka.

Niecałe trzy tygodnie temu na jego Soundcloudzie pojawiły się nowe utwory. Pierwszy to remix kawałka Jay-Z, drugi – wersja demo Until Today Taemina z SHINee, a trzecim projektem jest cover Pretty Wings Maxwella.

 

 


LDN Noise tworzą naokrągło. Wydali remix Monster EXO, a także wyprodukowali utwory z mini-albumu ich sub-unitu CBX, czyli „Hey Mama!”. Stoją również za sukcesem SHINee z „1of1”. Na ich Soundcloud posłuchamy natomiast Loving you tonight.

Od momentu „WU” o AOMG, w wytwórni zadziało się bardzo dużo i materiał do przesłuchania to aż dwie płyty i kilka singli. Twórca wytwórni, Jay Park, wydał w październiku długo wyczekiwane „Everything you wanted” z utworami przypominającymi wakacje. Do piosenek powstały dwa teledyski w wersji z choreografią. Zobaczymy w nich tancerzy z grupy Prepix oraz 1MILLION DANCE STUDIO.ELO w „8Femmes” nagrał osiem utworów z udziałem kolegów i koleżanki z wytwórni.


DJ Wegun natomiast przygotował funkową składankę.


Loco pokazał nowy materiał wspólnie z Crushem.


Nowość od HYUKOH to track nagrany do nowej dramy „Entourage”, w której pojawią Seo Kang Joon, Lee Kwang Soo czy Park Jung Min.

Tydzień po opublikowaniu artykułu o Suran, poznaliśmy muzykę do trzeciego odcinka dramy „Don’t dare to dream”.

Eddiego Kim również usłyszymy niedługo na soundtracku „Entourage” razem z PUNCHNELLO.


W całości możemy na razie przesłuchać jego wspólną piosenkę z Kanto.

Ostatnie produkcje Kenzie to chociażby utwory na albumie Red Velvet „Russian Roulette”.


Dzień po „WU” z Yeonsoo, artysta opublikował trzy nowe utwory na Soundcloud.Najnowszą dzisiejszą piosenką jest jednak ILLIONAIRE EVERYDAY, w której usłyszymy Beenzino.


O kim jeszcze pisaliśmy w WU?

Dean
Kisum
MAP6
Babylon
Lucia
Seo Taiji: część 1, część 2
Mad Clown
Coke Jazz
Primary

 

Jakich znacie artystów Wartych Uwagi, których chcielibyście nam przestawić? Dajcie znać!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.