Ciepły, przytłumiony głos – tym charakteryzuje się Yeonsoo, kolejny artysta Wart Uwagi!

Przeszukując zakamarki Soundcloud, trafić można na ciekawych koreańskich artystów i muzyków. Wśród nich znalazł się Choi Yeon Soo, 25-letni piosenkarz. Jest członkiem Alpha:BAT, męskiego zespołu, który zadebiutował w 2013 roku pod skrzydłami SimTong Entertainment. W grupie przyjął imię D:elta. W piosence AB CITY usłyszycie go w 45 sekundzie.


Yeonsoo działa solowo, nagrywając zarówno covery i swoje utwory. Osiem miesięcy temu wrzucił utwór Musiq Soulchild we własnej aranżacji. Nagranie odtworzone zostało prawie 33 tysiące razy. Przy niskich dźwiękach basu, głos artysty jest dość delikatny i przyjemny. Dostępna jest również druga wersja kawałka.

Piosenkarz preferuje soulowe utwory po angielsku, które nagrywa między innymi z raperem O.venz. Najnowszy z nich, Rush, to połączenie dwóch głosów: emocjonalnego O.venza i soulowego Yeonsoo.

Nie jest to jednak ich jedyna wspólna piosenka. Razem stworzyli również Paper Ship Seoul Train.

Bardzo przyjemna jest interpretacja utworu Bad Habits Maxwella. W przeciwieństwie do oryginału, w podkładzie pojawia się muzyka elektroniczna, a wokal nie jest nosowy.

Wart przesłuchania jest również cover live Boyfriend Justina Biebera w akompaniamencie gitary akustycznej. Wersja Choi’a jest zdecydowanie wolniejsza niż oryginalna piosenka.

Znajdziemy go też wśród osób, które dołączyły się do akcji smule, która umożliwia piosenkarzom zaśpiewanie ze sławnymi artystami.

Najnowszym materiałem jest Lemonade zaśpiewane z pogłosem w tle w towarzystwie gitary akustycznej.


Ciekawi Was, co nowego wrzuci Yeonsoo? Zaobserwujcie go na: Soundcloud, Instagramie i Facebooku!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.