Wokalistka ogłosiła trasę koncertową. Sprawdźcie szczegóły w naszym artykule.

AKTUALIZACJA: 30 czerwca

KEvents opublikowało szczegóły dotyczące trasy koncertowej „GOOD GIRL GONE MAD”. Występ Sunmi w Warszawie będzie miał miejsce w Progresji. Sprzedaż biletów rozpocznie się 7 lipca o godz. 15:00 czasu polskiego za pośrednictwem tej strony

Oryginalny post: W połowie czerwca na kontach społecznościowych Official KEvents i Root Company pojawiła się tajemnicza zapowiedź nadchodzącej europejskiej trasy koncertowej z koreańską solistką. Jak się dzisiaj okazało będzie nią Sunmi. Wokalistka rozpocznie swoją trasę „GOOD GIRL GONE MAD” występem w Warszawie, który będzie miał miejsce 14 sierpnia. Bilety dostępne są w trzech kategoriach cenowych (225 zł, 370 zł, 830 zł). Na ten moment nie znamy jeszcze miejsca wydarzenia.

Sunmi odwiedzi 7 miast Europy, następnie ruszy do Ameryki Północnej. Tournée zakończy koncertem w Seulu. Na poniższej grafice znajdziecie szczegółowy harmonogram.

Obejrzyjcie także teaser promujący trasę „GOOD GIRL GONE MAD”.

 
Warto wspomnieć, że 29 czerwca miał premierę podwójny singiel Sunmi. Tytułowym utworem zostało wakacyjne Heart Burn. Drugi kawałek zatytułowano Childhood. 

 
 

źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter Sunmi

Jeden komentarz “[AKTUALIZACJA] Koncert Sunmi w Polsce już w sierpniu”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.