Redakcja/Kontakt

Numer ISSN: 2451-0416

Adres redakcji/Miejsce wydawania:

ul. Startowa 21
80-461 Gdańsk

REDAKCJA

email: redakcja@7pop.pl
w sprawie współpracy: karolina.fedrau@7pop.pl

Wydawca:

Karolina Fedrau
karolina.fedrau@7pop.pl

Doceniam estetyczne rzeczy, szczególnie czarno-białe. Kocham psy, siatkówkę i programy o urządzaniu wnętrz. Słucham i oglądam wszystko, co przyciągnie moją uwagę. Oszczędności wydaję na płyty moich ulubionych artystów z różnych stron świata. Oprócz tego, wiem najprawdopodobniej wszystko o EXO, FNC Entertainment i Bruno Marsie. 🙂

 

Redaktor naczelny:

Zofia Kadłubowska
zofia.kadlubowska@7pop.pl

Zanim mnie zobaczycie, usłyszycie mnie. Słucham wszystkiego, co mi się spodoba, bez względu na gatunek. Znam też najprawdopodobniej wszystkie piosenki Block B i odkryłam w sobie niewiarygodną miłość do S.E.S.. Poza k-popem kocham gotowanie i filmy starego Hollywood, a na świecie jest mało zdjęć Audrey Hepburn, których nie widziałam.

 

Zastępcy redaktora naczelnego:

Dominika Fenikowska
dominika.fenikowska@7pop.pl

Jestem dumną mamą dwóch królików. Trudno mi odmówić chłodnej postawy, ale w głębi serca ciągnie mnie do rzeczy uroczych i wesołych. Ludolodzy byliby zachwyceni moją chęcią grywalizacji ze wszystkimi i we wszystkim. Eksplorowanie map zajmuje mi dłużej, niż powinno – kocham zanurzać się w fikcyjne światy. Nie mam ulubionej muzyki lub zespołu. Lubię nazywać siebie po prostu ‘good music stan’. 

Devonne Jade-Spławińska
devonne.jade-splawinska@7pop.pl

Uwielbiam wszystko, co różowe i błyszczące. W wolnych chwilach najczęściej maluje bądź piszę. Najprawdopodobniej niczego nie kocham tak bardzo jak mojego psa, samochodu oraz pingwinów. Jestem dwujęzyczna, ale potrafię porozumieć się w kilku językach. Chociaż słucham wszystkiego bez względu na gatunek, znam zapewne wszystkie piosenki WINNER.

 

Redaktorzy:

Natalia Szczepanik

Domatorka kochająca swojego kota. Z jednej strony mrok i wampiry, a z drugiej róż i pastele. Totalna mieszanka wybuchowa. Zawsze mam na sobie kolorowe skarpetki, które nigdy nie pasują do stroju. Z EXO jak i k-popem jestem od 2012 roku i z tym chciałabym związać swoją przyszłość. Oprócz tego uwielbiam gotować, piec ciasta, oglądać anime i czytać webtoony.