Redakcja/Kontakt

Numer ISSN: 2451-0416

Adres redakcji/Miejsce wydawania:

ul. Startowa 21
80-461 Gdańsk

REDAKCJA

email: redakcja@7pop.pl

Wydawca:
Karolina Fedrau
karolina.fedrau@7pop.pl

Doceniam estetyczne rzeczy, szczególnie czarno-białe. Kocham psy, siatkówkę i programy o urządzaniu wnętrz. Słucham i oglądam wszystko, co przyciągnie moją uwagę. Oszczędności wydaję na płyty moich ulubionych artystów z różnych stron świata. Oprócz tego, wiem najprawdopodobniej wszystko o EXO, Starship Entertainment i Bruno Marsie. 🙂

Redaktor naczelny:
Zofia Kadłubowska
zofia.kadlubowska@7pop.pl

Zanim mnie zobaczycie, usłyszycie mnie. Słucham wszystkiego, co mi się spodoba, bez względu na gatunek. Znam też najprawdopodobniej wszystkie piosenki Block B i odkryłam w sobie niewiarygodną miłość do S.E.S.. Poza k-popem kocham gotowanie i filmy starego Hollywood, a na świecie jest mało zdjęć Audrey Hepburn, których nie widziałam.

Zastępcy redaktora naczelnego:
Dominika Fenikowska
dominika.fenikowska@7pop.pl

Jestem dumną mamą dwóch królików. Trudno mi odmówić chłodnej postawy, ale w głębi serca ciągnie mnie do rzeczy uroczych i wesołych. Ludolodzy byliby zachwyceni moją chęcią grywalizacji ze wszystkimi i we wszystkim. Eksplorowanie map zajmuje mi dłużej, niż powinno – kocham zanurzać się w fikcyjne światy. Nie mam ulubionej muzyki lub zespołu. Lubię nazywać siebie po prostu ‘good music stan’. 

Aleksandra Zwolakiewicz
aleksandra.zwolakiewicz@7pop.pl

Jestem niska, a mój rozmiar buta to 33. Uwielbiam tańczyć: od hip-hopu, po afro, salsę czy bachatę. Koreański hip-hop i R&B są najbliższe mojemu sercu. Jimin jest moim biasem bliźniakiem, a UB to Suho. Kocham kupować buty. Polecam wszystkim wyjazd na Erasmusa. Dzięki niemu spędziłam 5 miesięcy w Hiszpanii.