Zespół powrócił 15 lipca z wyprodukowanym przez siebie albumem.

„Produced by [myself]„, bo taki tytuł nosi najnowsze wydawnictwo zespołu, ukazało się w ramach serii „Produce by[]”, która jest dopełnieniem studyjnych albumów grupy. Na najnowszej płycie znajdują się trzy wyprodukowane przez podzielonych na unity członków OnlyOneOf piosenki. cOy w wykonaniu Junjiego i Rie, ? (questiOn mark) od Love, Nine i Milla oraz night flight stworzone przez KB i  Yoojunga.

Wybór utworów nie jest przypadkowy — na początku maja CEO wytwórni zorganizował konkurs dla członków OnlyOneOf, w którym artyści musieli stworzyć trzy różne kawałki (pierwszą zwrotkę oraz refren), a fani poprzez głosowanie na YouTube i Fancafe mieli wybrać swoje ulubione. „Produced by [myself]” powstało w odpowiedzi na prośby lyOn (oficjalna nazwa fandomu – przyp. red.), aby wszystkie utwory zostały wydane w pełnych wersjach. 


 


 


 
OnlyOneOf w kwietniu tego roku powróciło z trzecim mini-albumem „Instinct Part.1” promując się z utworem libidO, który dzięki swojej odważnej choreografii i niekonwencjonalnemu podejściu do tematu miłości wywołał niemałe zamieszanie wśród fanów muzyki koreańskiej, a sam zespół zyskał większy rozgłos.

Wydawnictwo jest dostępne również na Spotify:


 

Źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter OnlyOneOf