Już tej jesieni do Polski zawitają gwiazdy k-popu! Wszystko za sprawą zbliżającego się festiwalu KPOP NATION.

AKTUALIZACJA: 12 lipca

Poznaliśmy kolejne dwa zespoły, które pojawią się na festiwalu KPOP NATION w Warszawie. Do grona artystów dołączyło SF9 (w składzie Da Won, Zu Ho, Tae Yang, Hwi Young, CHANI), a także ZEROBASEONE. 

AKTUALIZACJA: 22 czerwca

KPOP NATION ujawniło pierwsze cztery zespoły, które pojawią się 23 września na festiwalu na PGE Narodowym w Warszawie. Na koncercie zaśpiewają: THE BOYZ, MAMAMOO+, Kep1er, CIX.

Poznaliśmy także ceny i kategorie biletów. Sprzedaż rusza 23 czerwca o godz. 14:00 na platformie Eventim.

Oryginalny wpis: Wielkimi krokami zbliża się pierwszy k-popowy festiwal w Polsce. Wydarzenie zaplanowane jest na 23 września i odbędzie się na PGE Narodowym w Warszawie. Festiwal ma być największym wydarzeniem w Europie, a także pierwszym stadionowym koncertem k-popowym, który odbędzie się w Europie Wschodniej.

Z medialnych informacji wynika, że fani powinni przygotować się na znane i lubiane zespoły oraz nazwiska z koreańskiej sceny muzycznej. Została uruchomiona także oficjalna strona eventu – TUTAJ.

Jak opisuje festiwal sam organizator?

KPOP NATION to miejsce, w którym melodie wywołują wzruszenia, dźwięki tworzą wspomnienia, a fani mogą wreszcie być razem. Festiwalowi przyświeca jasna idea – to wydarzenie dla KPOP-owej społeczności. Dążymy do tego, aby KPOP NATION był stałym punktem na festiwalowej mapie jako największy europejski festiwal muzyki koreańskiej tworzony dla fanów i przez fanów. W świecie KPOP-u marzenia stają się śpiewanymi na głos hymnami, a fani rodziną. To święto muzyki, tańca, nierozerwalnej więzi między artystami i ich fanami, a także wspomnień, które pozostaną na całe życie.

Bilety będą w sprzedaży na Eventim, gdzie widoczne jest już wydarzenie. Więcej informacji dotyczących występujących podczas festiwalu artystów poznamy w najbliższym czasie.

Kogo chcielibyście usłyszeć na żywo?

źródło tekstu oraz zdjęcia: Informacja prasowa KPOP NATION

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.