Już 11 września w warszawskim klubie Hybrydy wystąpi oceanfromtheblue. Muzyk prezentuje głęboką i stonowaną muzykę soulową. Sprawdźcie, co powinniście wiedzieć o jego twórczości.

Oceanfromtheblue, znany wcześniej jako Ocean, zadebiutował 12 marca 2018 roku krążkiem „Luv-fi”. Na swoim koncie ma kilka składanek i singli, jednak warto zwrócić uwagę na wydany w kwietniu 2020 roku mini-album „take off”. Jak przyznał sam wokalista w jednym z wywiadów, mówi on o jego depresji, a także o pożegnaniu z mroczną i przygnębioną wersją siebie oraz powitaniu pozytywnego myślenia. Zdradził też, że stara się zawsze, aby jego twórczość była szczera. Lubi doświadczać życia aby móc lepiej przekazywać to w swojej muzyce. Ciekawostką jest, że nigdy nie pije, ale lubi odwiedzać kluby, ponieważ pijani ludzie, zaczynają więcej i szczerze mówić o sobie. To go inspiruje. 

 
Wokalista 2 lutego tego roku wydał pełny album zatytułowany „oceanfromtheblue”. Na płycie znalazło się dwanaście utworów, w tym m.in. Scent i Marriage.

 
 

 
Muzyk poprzez swoją barwną twórczość chce dotrzeć ze swoim przesłaniem do doliny emocji, które skrywa w sobie każdy człowiek. Chce przedstawić miłość, ideały, marzenia, momenty w życiu przez które wszyscy przechodzą.

Oceanfromtheblue aktualnie jest w trakcie pierwszej trasy koncertowej w Europie. Polska to jego czwarty przystanek w ramach tournée „Way to Blue”. W Warszawie zagra 11 września w klubie Hybrydy. Koncert rozpocznie się o godz. 18:00, bilety do nabycia tutaj

źródło zdjęcia: informacja prasowa LIVENATION
źródło: (1), informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.