Jest młodą i mało popularną raperką. Jest za to pogodna i pewna siebie. Przedstawiamy drugiego artystę Wartego Uwagi: KISUM!

Jo Hye Ryung działa na scenie muzycznej od trzech lat, ale nadal pozostaje w grupie mało znanych artystów. Widać to chociażby po wyświetleniach na oficjalnym YouTube wytwórni MAPPS. Ujmuje nas jednak pozytywną energią, którą czuć w jej rapie i teledyskach. Kisum jest dziewczęca i zabawna, ale potrafi też „pokazać pazur”. W jej piosenkach usłyszymy prosty beat i pianino. Zaletą jest też fakt, że raperka dobrze radzi sobie z wymową angielskich słów.

W najnowszym teledysku No Jam znaleźć możemy nawet polski akcent! Jeśli jesteście ciekawi to podpowiadamy, 12 sekunda.

22-letnia raperka zajęła piąte miejsce w pierwszym sezonie „Unpretty Rapstar”, programie, który ma na celu wypromowanie żeńskiej sceny hiphopowej. Prócz niej w show pojawiły się Jessi (Lucky J), Cheetah, Park Jimin (AOA), Yuk Ji-dam i Jolly V. Swoim występem w półfinałach doprowadziła Cheetah do łez. Pojawiła się też w trzeciej edycji „Show Me The Money”.

Pierwsze kroki Kisum stawiała wspólnie z piosenkarką Se-A, z którą nagrały płytę „Like It” 2014 roku. W tym roku natomiast artystka wydała „Musik”. Wyszły też jej dwa single Jealousy (w duecie z U Sung Eun) i 2Beer. Do tego drugiego teledysk wyszedł w aż trzech różnych wersjach.

 Kisum zaprosiła też do współpracy Hwasę z MAMAMOO czy Jooyoung’a, który jest nowym solistą w wytwórni Starship.

Kisum znajdziecie na YouTube (ostatnio umieszczono tam nagrania na żywo), FacebookuInstagramie, Naver czy Naver Cafe.

Miłego słuchania!

Jeśli macie propozycje, jakich artystów jesteście ciekawi, dajcie nam znać!

źródła: (1), (2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.