Niecałe trzy dni po swojej premierze, debiutancki mini-album NCT 127 zanotował pierwsze sukcesy.

Debiutancka płyta NCT127, według informacji SM Entertainment, sześć razy zajęła pierwsze miejsce w rankingach albumów iTunes. Aktualnie (12.07.16)  krążek nadal znajduje się w czołówce sprzedaży na Filipinach i w Tajlandii.  W ogólnym zestawieniu płytowym, „NCT #127” zajmuje na dzień dzisiejszy 16. miejsce. Dokonania płyty możecie śledzić w rankingach iTunes, jak i TUTAJ.

Przypomnijmy, że „NCT #127” została wydana 10 lipca, 3 dni po debiucie unitu w M!Countdown. Na płycie znajdziemy 7 piosenek, przy których pracowało duże grono producentów. Warto dodać, że nad teksty niektórych utworów napisali również członkowie unitu. Mark’a i Taeyong’a możemy znaleźć wśród tekściarzy Mad City i tytułowej piosenki Fire Truck, nad której słowami pracował także Jaehyun.

  1. 소방차 (Fire Truck)
  2. Once Again (여름 방학)
  3. Wake Up
  4. Another World
  5. Paradise
  6. Mad City
  7. Switch (Feat. SR15B)

Do końca miesiąca chłopcy z NCT 127 pojawiać będą się w większości znaczących programów muzycznych w Korei: wtorkowym SBS MTV „The Show”, środowym MBC Music „SHOW CHAMPION”, czwartkowym M!Countdown, piątkowym KBS Music Bank, sobotnim MBC Music Core i niedzielnym SBS Inkigayo. 16 lipca natomiast zobaczymy NCT127 na żywo na koncercie SMTOWN w Osace. Cały grafik unitu dostępny jest na ich oficjalnej stronie.

 

źródła: (1) (2) (3) (4)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.