Solar jest pogodną i żywiołową dziewczyną. Potrafi jednak być bardzo wrażliwa, co udowadnia w swoich solowych produkcjach. Niedawno wyszedł jej nowy singiel – To Dream.

“Solar’s Emotions” to projekt Rainbow Bridge World, w którym liderka MAMAMOO, Solar (Kim Yong Sun), wykonuje utwory innych artystów. Jak sama nazwa mówi, piosenkarka w każdy utwór wkłada swoje uczucia i emocje, przez co jest on bardziej intymny.

Solar znana jest ze swojego mocnego i pewnego głosu. Od zeszłego roku fani mają jednak możliwość poznania jej od bardziej emocjonalnej i sentymentalnej strony.

Pierwszą piosenkę wytwórnia opublikowała 16 października 2015 roku na oficjalnym YouTube zespołu. Jest to cover I’ve Lived Like A Fool Kim Do Hyang z 1980 roku. Solar kończy swoją wersję niesamowitym popisem wokalnych umiejętności.

Drugi singiel to akustyczny remake piosenki z 1979 roku Only Longing Grows autorstwa legendarnej piosenkarki Yeo Jin. W teledysku wokalistka prezentuje nostalgiczną wersję samej siebie.

Najnowsza piosenka, To Dream, oryginalnie w wykonaniu Jo Duk Bae (1986 rok) umożliwia słuchaczom poznanie delikatnej i dziewczęcej strony liderki MAMAMOO. Jednocześnie piosenkarka prezentuje się nam jako bardzo ciepła i dojrzała osoba.

Obecnie Solar uczestniczy w programie “We Got Married”, w którym jej “mężem” jest Eric Nam. 7 lipca został natomiast wyemitowany pierwszy odcinek “Showtime” z udziałem MAMAMOO i GFRIEND, o czym możecie przeczytać na naszej stronie.

W połowie sierpnia Solar razem z całym zespołem wystąpi w Seulu na pierwszym solowym koncercie po tytułem MOOSICAL. Znając umiejętności grupy, możemy spodziewać się ciekawego show.

Myślicie, że Solar zaśpiewa swoje piosenki na koncercie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.