Solar jest pogodną i żywiołową dziewczyną. Potrafi jednak być bardzo wrażliwa, co udowadnia w swoich solowych produkcjach. Niedawno wyszedł jej nowy singiel – To Dream.

„Solar’s Emotions” to projekt Rainbow Bridge World, w którym liderka MAMAMOO, Solar (Kim Yong Sun), wykonuje utwory innych artystów. Jak sama nazwa mówi, piosenkarka w każdy utwór wkłada swoje uczucia i emocje, przez co jest on bardziej intymny.

Solar znana jest ze swojego mocnego i pewnego głosu. Od zeszłego roku fani mają jednak możliwość poznania jej od bardziej emocjonalnej i sentymentalnej strony.

Pierwszą piosenkę wytwórnia opublikowała 16 października 2015 roku na oficjalnym YouTube zespołu. Jest to cover I’ve Lived Like A Fool Kim Do Hyang z 1980 roku. Solar kończy swoją wersję niesamowitym popisem wokalnych umiejętności.

Drugi singiel to akustyczny remake piosenki z 1979 roku Only Longing Grows autorstwa legendarnej piosenkarki Yeo Jin. W teledysku wokalistka prezentuje nostalgiczną wersję samej siebie.

Najnowsza piosenka, To Dream, oryginalnie w wykonaniu Jo Duk Bae (1986 rok) umożliwia słuchaczom poznanie delikatnej i dziewczęcej strony liderki MAMAMOO. Jednocześnie piosenkarka prezentuje się nam jako bardzo ciepła i dojrzała osoba.

Obecnie Solar uczestniczy w programie „We Got Married”, w którym jej „mężem” jest Eric Nam. 7 lipca został natomiast wyemitowany pierwszy odcinek „Showtime” z udziałem MAMAMOO i GFRIEND, o czym możecie przeczytać na naszej stronie.

W połowie sierpnia Solar razem z całym zespołem wystąpi w Seulu na pierwszym solowym koncercie po tytułem MOOSICAL. Znając umiejętności grupy, możemy spodziewać się ciekawego show.

Myślicie, że Solar zaśpiewa swoje piosenki na koncercie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.