MAMAMOO zapowiedziało pierwszy solowy koncert po dwóch latach od debiutu.

„2016 MAMAMOO Concert – The Moosical”, bo tak zatytułowano koncert, odbędzie się 13 i 14 sierpnia w Olympic Hall seulskiego Olympic Park. Nazwa odnosi się do zdolności dziewczyn, które na scenie potrafią stworzyć prawdziwy musicalowy klimat.

MAMAMOO zdobyły dwie ważne nagrody: 2014 SEOUL SUCCESS AWARDS i Gaon Chart K-POP AWARDS w kategorii Rookie Of the Year. W 2015 roku zajęły natomiast na 5 miejsce w rankingu najczęściej oglądanych k-popowych artystów według Billboard.

 

Zespół wyróżnia się stylem nawiązującym do amerykańskiego soul’u i R&B lat 60-tych. Mimo to same członkinie przyznają, że otwarte są na różne rodzaje muzyki. – Osobiście uważam, że nasza grupa pasowałaby do stylistyki z czasów, w jakich osadzony jest film „The Great Gatsby” – powiedziała Hwasa (Ahn Hye Jin) w wywiadzie dla K-Pop Starz. Dziewczyny współpracowały do tej pory z artystami takimi jak K. Will (Kim Hyung Soo), Bumkey (Kwon Ki Bum), Wheesung (Choi Hwee-Sung), Ravi z VIXX (Kim Won Sik) czy eSNa (Yoon Bit Nara), która, tak jak girlsband, należy do Rainbow Bridge Entertainment.

źródło: (1), (2), (3), (4)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.