Młody zespół wróci do nas w lipcu z „Love&Letter” w rozszerzonej wersji.

W kwietniu chłopcy z SEVENTEEN wydali swój pierwszy pełny album „Love&Letter”, który dotychczas kupiło prawie 180 tys. osób. 13 czerwca Pledis Entertainment poinformował, że zespół przygotowuje się do comebacku. Przedstawiciele wytwórni zapowiedzieli, iż wersja rozszerzona najnowszej płyty ma ujrzeć światło dzienne na początku lipca.

Dokładny plan comeback’u nie jest jeszcze znany. Wiadomo jednak, że na wersji rozszerzonej „Love&Letter” znajdziemy kilka nowych piosenek. Ich produkcją zajmie się członek zespołu Woozi (Lee Ji Hoon). Choreografię do nowych kawałków ułoży natomiast Hoshi (Kwon Soon Young). Jak podkreśla wytwórnia, album ma odzwierciedlać przyjemną i żywą naturę SEVENTEEN.

Ponadto, młody zespół przygotowuje się do swojej pierwszej trasy koncertowej. Na koniec lipca grupa zagra swój drugi solowy koncert w Seulu, po czym rozpocznie serię występów w Azji i Australii. „SEVENTEEN’s 1st Asia Tour 2016” rozpocznie się show w Singapurze 13 sierpnia. Potem chłopcy odwiedzą również Manilę, Dżakartę, Bangkok, Melbourne, Sydney, Hong Kong, Pekin i Tajwan.

Czekacie na nowe piosenki SEVENTEEN?

 

źródła: (1) (2) (3)

Jeden komentarz “SEVENTEEN planuje comeback na lipiec”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.