Kolejny teledysk BIGBANG przekroczył granicę 100 milionów wyświetleń w YouTube!

Niewiele ponad rok po publikacji klipu do Loser, BIGBANG może dopisać do swojego konta kolejny sukces. To już trzeci, po Fanstastic Baby i BANG BANG BANG, teledysk zespołu, który osiągnął pułap 100 milionów wyświetleń. Boysband należy do niewielkiej grupy koreańskich artystów, którzy mogą pochwalić się takim osiągnięciem. Magiczną granicę przekroczyły także klipy PSY, HyunA’y, 2NE1 i Girls’ Generation, EXO i Super Junior.

Loser był pierwszym singlem zespołu po trzyletniej przerwie. Razem z Bae Bae pojawił się na albumie-singlu M, który zapoczątkował serię „MADE”. Za tekst utworu odpowiadają Teddy, T.O.P i G-Dragon. Skomponowany jest natomiast przez Taeyang’a i Teddy’ego. Loser wyreżyserowany został przez Han Sa Min, który stworzył także klipy do Blue, Love Song, Monster, Bad Boy, Sober i Let’s Not Fall In Love. Zdjęcia do teledysku odbyły się pomiędzy 2. a 8. kwietnia 2015 roku w Los Angeles.

Blisko przekroczenia granicy 100 milionów wyświetleń są już kolejne klipy BIGBANG. Bad Boy i Blue mają kolejno ponad 89 i 83 miliony odtworzeń w serwisie YouTube.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.