NCT 127 zadebiutowało z Fire Truck i Once Again w programie muzycznym M!Countdown.

Zaledwie sześć dni temu wytwórnia SM Entertainment potwierdziła debiut nowego unitu NCT. Przez ten czas agencja po kolei ujawniała członków nowej grupy, jak i informacje dotyczące debiutanckiej piosenki. Mogliście to śledzić na naszej stronie.

W skład NCT 127 weszło, zgodnie z wcześniej niepotwierdzonymi informacjami, siedmiu członków. Zostali nimi Haechan (Kim Dong Hyuck), Yuta (Nakamoto Yuta) i WinWin (Dong Si Cheng) wraz z Taeyong’iem (Lee Tae Yong), Jaehyun’em (Jung Yoo Oh), Mark’iem (Lee Min Hyung/ Mark Lee) i Taeil’em (Moon Tae Il), których mogliśmy oglądać już w NCT U.

W południe KST, 7 lipca (w Polsce 5:00) SM Entertainment wypuściło teledysk do debiutanckiego kawałka NCT 127. Fire Truck jest rytmicznym utworem z wyraźną perkusją i basem. Łączy w sobie hip hop i trap z elementami moombahton (gatunek elektronicznej muzyki tanecznej – przyp.red.). Tekst piosenki mówi o nadziei na uwolnienie społeczeństwa od stresu i rutyny poprzez muzykę. Słowa napisali członkowie unitu Taeyong, Mark i Jaehyun, wraz z Lee Seu Lan. Za produkcję odpowiadali natomiast LDN Noise, Tay Jasper i Ylva Dimberg.

W dzień swojego debiutu, chłopcy pojawili się w programie muzycznym M!Countdown, w którym oprócz Fire Truck zaśpiewali również Once Again. Druga piosenka utrzymana jest w zupełnie innym klimacie. Jest bowiem lekkim, letnim utworem w stylu R&B. Kawałek skomponowali Chris Whale i Andreas Oberg. Zobaczcie oba występy:

Fire Truck

Once Again

Chłopcy z NCT 127 pojawią się również w piątkowym KBS Music Bank, sobotnim MBC Music Core i niedzielnym SBS Inkigayo. Już 10 lipca o północy KST światło dzienne ujrzy natomiast pierwsza płyta zespołu – „NCT #127”. Dostępna będzie wówczas tylko w serwisach muzycznych. Do sklepów krążek trafi dzień później – 11 lipca. Na mini albumie znajdziemy 7 piosenek, nagranych w różnych stylach muzycznych.

Podobają Wam się debiutanckie piosenki NCT 127?

 

źródła: (1) (2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.