Zespół powrócił z nowym materiałem. Zobaczcie, co przygotowali w rozszerzonej wersji „Love&Letter”!

 

Po krótkiej, bo tylko półtoratygodniowej, promocji, SEVENTEEN wydał rozszerzoną wersję albumu „Love&Letter”. Godzinę przed północą zorganizowali także showcase, na którym prezentowali nowe utwory.

Very Nice jest piosenką o przeżyciach związanych z pierwszą miłością. Tekst napisali S. Coups, Vernon i Woozi, który też skomponował utwór. Nad wszystkimi etapami produkcji czuwał BUMZU (Kye Bum Joo), producent współpracujący między innymi z SHINee i Block B.

Chłopcy z Seventeen po raz kolejny prezentują bardzo pozytywny utwór. Podobny jest przez to do Mansae. Choreografia jest skoczna i widać, że sprawia artystom dużą przyjemność. Kroki nie należą do najtrudniejszych, ale każdy z członków daje coś od siebie, przez co jest ona atrakcyjna. Ciekawym efektem jest wybuchające konfetti, symbolizujące natłok uczuć żywionych do dziewczyny.

Zobaczcie też, jak powstawał teledysk:

Seventeen w najbliższym czasie będzie promować płytę w programach muzycznych: w środę pojawią się w MBC MUSIC „Show Champion”, w czwartek Mnet „M!Countdown”, w piątek KBS „Music Bank”, w sobotę MBC „Music Core”, a w niedzielę w SBS „Inkigayo”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.