Wrzesień w pełni, ale nie zapominajmy o wakacyjnych hitach! Sprawdźcie jakie klipy znalazły sie w tym miesiącu na liście Billboard.

Powrót z Lotto był dla EXO jak wygrana na loterii. Piosenka świetnie radziła sobie w rankingach i programach muzycznych w Korei. Ostatnio zdobyła również pierwsze miejsce na liście World Digital Songs Billboard’u. Nic dziwnego zatem, że klip do Lotto dominuje także w tym notowaniu. Zajął czołową lokatę zarówno w USA i na świecie.

Nie jest to jednak jedyna propozycja od EXO w TOP10. Świat zainteresował się bowiem utworem do dramy „Scarlet Heart: Goryeo”, śpiewanym przez Chena, Baekhyuna i Xiumina.

Swój solowy debiut zaliczył Agust D, czyli Suga z BTS. Jego mixtape zachwycił fanów, a teledyski do Agust D give it to me, znalazły się w obu notowaniach. Na podium znajdziemy też Whatta Man (Good Man) w wykonaniu 7-osobowego unitu I.O.I. Czwarte miejsce należy natomiast do NCT Dream i ich debiutanckiej piosenki Chewing Gum. Na listy wskoczyły również nowe piosenki Monsta X (5. miejsce w USA i 6. na świecie) i VIXX (7. w USA i 10. na świecie). Oprócz tego, w rankingach pojawiły się utwory z projektu SM STATION: Secret duetu Yuri i Seohyun dla Pantene (9. miejsce w USA i 7. na świecie) oraz Sailing (0805)nagrany z okazji 9. rocznicy SNSD (5. miejsce na świecie).

Zobaczcie pełne zestawienia:

TOP10 teledysków w USA (sierpień 2016):

1. EXO, Lotto
2. Agust D, Agust D
3. I.O.I, Whatta Man (Good Man)
4. NCT Dream, Chewing Gum
5. Monsta X, Stuck
6. Agust D, Give It to Me
7. VIXX, Fantasy
8. Jun. K, Think About You
9. Yuri & Seohyun, Secret
10. Jimin Park, Try

TOP10 teledysków na świecie (sierpień 2016):

1. EXO, Lotto
2. I.O.I, Whatta Man (Good Man)
3. Agust D, Agust D
4. NCT Dream, Chewing Gum
5. Girls’ Generation, Sailing (0805)
6. Monsta X, Stuck
7. Yuri & Seohyun, Secret
8. Agust D, Give It to Me
9. EXO’s Chen, Baekhyun & Xiumin, For You
10. VIXX, Fantasy

EXO – Lotto
 

źródło:(1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.