Wiemy już, jak będą wyglądały kolejne 4 tygodnie Monsta X!

AKTUALIZACJA: 4 sierpnia

W sieci pojawił się już teaser teledysku do Stuck. Zobaczcie!

AKTUALIZACJA: 3 sierpnia

To już ostatnie fotografie zwiastujące nowy singiel! Dzisiaj, oprócz najmłodszego członka zespołu, I.M’a, udostępnione zostało grupowe zdjęcie.

AKTUALIZACJA: 2 sierpnia

Dzisiaj zobaczcie, jak w sesji do Stuck zaprezentowali się Kihyun i Minhyuk.

AKTUALIZACJA: 1 sierpnia

Kolejny dzień – kolejne fotografie zapowiadające nowy singiel i teledysk zespołu. Tym razem na zdjęciach widzimy Jooheon’a i Wonho.

AKTUALIZACJA: 31 lipca

Zgodnie z planem promocji nowego teledysku, zespół opublikował fotografie zwiastujące Stuck. Na pierwszy ogień poszli Shownu i Hyungwon. Zdjęcia zobaczycie także u nas:

Oryginalny post: Od premiery „The CLAN Part. 1 LOST” minęły już ponad dwa miesiące, jednak zespół nie skończył promocji albumu. Najpierw Internet obiegł zagadkowy plakat, który zwiastował niespodziankę dla fanów. Na rozwiązanie zagadki nie musieliśmy jednak długo czekać. Na oficjalnych kontach boysbandu pojawił się plan aktywności Monsta X na koniec lipca i początek sierpnia.

Oprócz spotkań z Monbebe (oficjalnym fanclubem) i podpisywaniem płyt, grupa zaplanowała coś jeszcze. Zaczynając od 31 lipca, przez 4 dni publikowane będą zdjęcia zapowiadające nowy teledysk. W piątek, 5 sierpnia, pojawi się natomiast jego oficjalny zwiastun. Już dwie doby później, 7 sierpnia, zobaczymy klip do Stuck. Utwór znajduje się na najnowszym albumie zespołu, a w proces jego tworzenia byli zaangażowani raperzy Monsta X – I.M i Jooheon.

Co sądzicie o wyborze Stuck na kolejny singiel?

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.