Premiera, na którą zespół przygotowywał fanów od początku maja! „The CLAN Part. 1 LOST” i teledysk do ALL IN już dostępne!

Zaledwie kilka dni temu, bo 14 maja, Monsta X obchodził swoją pierwszą rocznicę. „The CLAN Part. 1 LOST” jest trzecim po „Trespass” i „Rush” EP zespołu. Cały album można przesłuchać na platformie MelOn.

Duży udział w tworzeniu płyty mieli Jooheon i I.M, raperzy Monsta X. Poza nimi na liście twórców zobaczymy m.in.: rapera Mad Clown, BrotherSu czy Jeongima z BOYFRIEND. Chociaż głównym gatunkiem EP jest hip-hop, brzmienia wędrują od popu, przez EDM (elektroniczna muzykę taneczną), do R&B. Teksty są głównie o relacjach damsko-męskich, nie zawsze szczęśliwych.

Poniżej możecie zobaczyć pełną listę piosenek:

Teledysk do ALL IN został wyprodukowany przez Dee Shin. Reżyserka stworzyła wcześniej m.in. Come Back Home 2NE1, I’m Young WINNER’a czy Melted AKMU. Wideo przedstawia społeczeństwo wyniszczone wojną. Widzimy grupę mężczyzn graną przez Monsta X. Każdy z nich radzi sobie z sytuacją na swój własny sposób. Klip jest bardzo luźno powiązany z tekstem piosenki. ALL IN opowiada o chłopaku, który zrobi wszystko, by zdobyć swoją ukochaną.

Jeszcze przed premierą Starship Entertainment udostępnił galerię zdjęć zza kulis sesji do albumu. Wszystkie fotografie zobaczycie także u nas:

Co sądzicie o comebacku Monsta X? Czekamy na Wasze opinie!

źródła: (1)(2)(3)(4)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.