HyunA nie zwalnia tempa i pierwszego sierpnia wyda kolejny solowy album!

Aktualizacja 29.07

Dzisiejszym prezentem od Hyuny jest fragment teledysku What is it? Teledysk przepełniony jest tańcem. Zobaczymy więc twerk, sexy dance, vogue, waacking, breakdance i taniec na rurze.


Aktualizacja 28.07

Przesłuchajcie skróty wszystkich piosenek z „A’wesome”!

Aktualizacja 27.07

Do comebacku coraz bliżej więc i coraz więcej się dowiadujemy. Dzisiaj pojawiły się kolejne zdjęcia promocyjne a także kulisy sesji na Bali. Artystka prezentuje się na nich pięknie i seksownie. Sami zobaczcie!

 

Aktualizacja 26.07

Znamy już pełną listę utworów! Hyuna napisała teksty do pięciu z sześciu piosenek na nowym albumie. Prócz rapera Hanhae, gwiazda do współpracy zaprosiła również artystę, którym prawdopodobnie jest Qim Isle (pisane: 김아일).

Hyuna zaprezentowała fragment What is it?  na swoim Instagramie. Słychać, że kawałek rzeczywiście jest w klimatach hiphopowych. Artystka przedstawiła też tancerzy, z którymi współpracuje.

 

 

#어때

Film zamieszczony przez użytkownika Hyun Ah (@hyunah_aa)

Aktualizacja 25.07

Pierwszy utwór promujący piąty album Hyuny to How is it? Jest kilka wersji jakiego gatunku będzie utwór (może zależeć to od tłumaczenia). Może to być trap, trip-hop lub też trap hip hop. Na pewno będzie to utwór elektroniczny. Dowiemy się tego już w niedzielę! Na razie zobaczcie zdjęcia zapowiadające How is it?

 

 

Aktualizacja 22.07

Znana jest już nazwa płyty – „A’wesome”. Jest to kontynuacja i nawiązanie do wcześniejszych płyt artystki – „A+” i „A Talk”. Na Twitterze CUBE pojawiło się też zdjęcie zapowiadające album. Ukaże się on o północy KST 1 sierpnia!

 

 

 

Dzisiaj powstało oficjalne konto Hyuny na Facebooku i Cafe Daum. CUBE udostępniło też pictorial artystki z sierpniowego wydania magazynu NYLON.

 

 

 

ORYGINALNY TEKST 21.07

W czerwcowym wydaniu SURE artystka zapowiedziała powrót na scenę z nowym materiałem. Miesiąc później skończył się kontrakt 4Minute i jedynie HyunA zdecydowała się na dalszą współpracę z CUBE Entertainment. Miała na to największe szanse, chociażby ze względu na liczne solowe płyty. Jednak comeback planowany na początek sierpnia miał być odłożony w czasie.

Obecnie wytwórnia skupia swoją uwagę na BEAST oraz młodym zespole Pentagon. Według ostatnich informacji, HyunA powróci na scenę tak jak wcześniej zaplanowano. Okazuje się, że podczas pobytu na Bali, piosenkarka nagrywała utwory do nowego solowego albumu.

Wiadomo, że jedna z piosenek na mini albumie nosić będzie tytuł Wolf. Hyunie towarzyszyć będzie raper Hanhae (Phantom, wytwórnia Brand New Music), uczestnik Show Me The Money 4.

Ostatnio HyunA pojawiła się w wywiadzie dla magazynu DAZED. Jest też w trakcie nagrań własnego reality show „HyunA’s X19 Gaze„, który zostanie wyemitowany na początku sierpnia i będzie promował nową płytę.

 

 

Cieszycie się z powrotu Hyuny?

źródła: (1), (2), (3), (4), (5), (6), (7)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.