Po ponad rocznej przerwie, Infinite wróciło z nowym mini albumem. Poznajcie „INFINITE ONLY”!

Po roku i dwóch miesiącach fani doczekali się nowego wydawnictwa od Infinite. Szósty mini album zespołu zadebiutował 19 września o północy KST. Mnet opublikował film zza kulis tworzenia photobooka płyty. Znajdziecie go tutaj. Na „INFINITE ONLY” usłyszymy siedem utworów:

  1. Eternity
  2. 태풍 (The Eye)
  3. AIR
  4. One Day
  5. True Love
  6. 고마워 (tłum. Thank You)
  7. Zero

Z informacji udostępnionych przez grupę wiemy, że Thank You jest swoistym podziękowaniem dla fanów. Z kolei One Day to piosenka, nad którą dużo pracował Hoya. Tytułowym singlem krążka został The Eye. Jest to utwór skomponowany przez BEE z Rphabet, który pracował także przy Back, Destiny czy Bad. Za słowa odpowiedzialny jest Jeon Gan Di. Spod jego pióra wyszły także znane piosenki innych zespołów, takie jak Destiny Lovelyz, Dream Girl SHINee czy Rum Pum Pum Pum f(x). Do The Eye powstał teledysk. Klip pokazuje zarówno umiejętności taneczne zespołu, jak też ich talent aktorski. Kompozycja i wideo opowiadają historię dramatycznego rozstania. Po niecałym dniu od premiery, teledysk obejrzano już ponad milion razy.

MelOn przygotował galerię zdjęć zza kulis tworzenia klipu. Znajdziecie ją także u nas:


Najnowszy singiel będzie promowany w programach muzycznych. W środę 22 września możemy spodziewać się comebacku zespołu w MNET M!Countdown, 23 września w KBS Music Bank, 24 września MBC Music Core, a dzień później w SBS Inkigayo.

Infinite przygotowało dla fanów dużo atrakcji. O całej przedpremierowej promocji możecie przeczytać na naszej stronie. Przez tydzień Inspirit mogli wejść w interakcję z boysbandem dzięki platformie Vlive (wszystkie wideo znajdziecie tutaj). Tam także, godzinę przed północą KST, odbyło się wspólne odliczanie do debiutu albumu. Ponadto, 19 września, też dzięki V, obejrzeliśmy transmisję showcase’u zespołu. Oprócz rozmów o albumie i interakcji z fanami, grupa zaprezentowała na żywo trzy utwory z „INFINITE ONLY”: One Day, Thank You The Eye.

Jak The Eye radzi sobie w rankingach muzycznych? Godzinę po premierze piosenka wskoczyła na pierwsze miejsce w rankingu Genie, Naver i Mnet, drugą pozycję zajmowała na Monkey3, MelOn i Olleh oraz piątą w zestawieniu Bugs, a ósmą na Soribada.

Czekaliście na comeback Infinite?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.