Infinite wróci z nowym materiałem w drugiej połowie września. Co już wiemy o comebacku?

AKTUALIZACJA: 17 września

Comeback Infinite już jutro. O 16:00 polskiego czasu pod tym linkiem na platformie Vlive odbędzie się oficjalne odliczanie do premiery „INFINITE ONLY”. Godzinę później będziemy mogli usłyszeć już wszystkie utwory i zobaczyć klip do The Eye. Do tej pory fanom muszą wystarczyć zapowiedzi wszystkich piosenek i zwiastun teledysku. W poniedziałek 19 września, o godzinie 12:00 naszego czasu, zobaczymy za to showcase zespołu, który będzie przypieczętowaniem debiutu szóstego mini albumu boysbandu. Transmisję znajdziecie pod tym adresem.

 

AKTUALIZACJA: 16 września

AKTUALIZACJA: 15 września

Pamiętajcie, że codziennie o godzinie 13:00 naszego czasu na oficjalnym kanale Infinite na platformie Vlive znajdziecie któregoś z członków zespołu na żywo!

AKTUALIZACJA: 14 września

AKTUALIZACJA: 13 września

Infinite nie przestaje zaskakiwać. Dzisiaj zespół opublikował listę utworów na najnowszym albumie.

Tracklista:

  1. Eternity
  2. 태풍 (The Eye)
  3. AIR
  4. One Day
  5. True Love
  6. 고마워 (tłum. Thank You)
  7. Zero

Na grafice znajdziecie autorów każdej z piosenek. Co ciekawe, w proces tworzenia zaangażowani byli między innymi Hoya i Dongwoo, członkowie zespołu.

AKTUALIZACJA: 12 września

Godzina 17:00

Na platformie Vlive pojawiła się zapowiedź nowego singla grupy – The Eye. Znajdziecie ją pod tym linkiem. Ponadto Mnet podzielił się kolejną fotografią, tym razem jest to Dongwoo.

Godzina 9:00

Do powrotu Infinite został tydzień. Z tej okazji na platformie Mnet zaczęły pojawiać się zdjęcia z członkami zespołu. Jako pierwszy udostępniony został L!

AKTUALIZACJA: 11 września

Na swojej oficjalnej stronie Infinite podzieliło się z fanami grupową fotografią, która zapowiada zbliżający się comeback! Zobaczcie ją także u nas:

AKTUALIZACJA: 10 września

Przyszedł czas na ostatniego członka zespołu – Hoyę!

AKTUALIZACJA: 9 września

godzina 17:00

godzina 11:00

Infinite, tak jak w przypadku solowego debiutu Woohyun’a, organizuje showcase z okazji premiery mini albumu. Zobaczymy go także na żywo dzięki platformie V pod tym linkiem. Transmisja wydarzenia odbędzie się w poniedziałek 19 września o godzinie 12:00 naszego czasu.

AKTUALIZACJA: 8 września

Dzisiaj w teaserze zobaczyliśmy L!

AKTUALIZACJA: 7 września

Kolejny dzień, kolejna zapowiedź – tym razem Dongwoo. Pamiętajcie, by odwiedzić oficjalną stronę Infinite, gdzie codziennie czekają na Was nowe puzzle!

AKTUALIZACJA: 6 września

Trzecia indywidualna zapowiedź comebacku, nadal ta sama koncepcja. Zobaczcie jak zaprezentował się Woohyun!

AKTUALIZACJA: 5 września

Infinite udostępniło kolejny teaser comebacku. Tym razem występuje w nim Sungyeol. On także ma w nim dwa, przeciwstawne wcielenia. Na stronie internetowej zespołu możemy ułożyć także jego fotografię.

AKTUALIZACJA: 4 września

Światło dzienne ujrzała pierwsza indywidualna zapowiedź powrotu. Przypomnijmy, że już 19 września swoją premierę będzie miał nowy album boysbandu – „ONLY INFINITE”. W klipie zobaczymy Sungkyu, lidera zespołu. Występuje w nim w dwóch wersjach. Pierwsza przypomina sen, wokalista ubrany jest na biało. Drugie wcielenie jest znacznie mroczniejsze. Nie ułatwia więc to fanom odgadnięcia, jaki koncept planuje grupa.

Dodatkowo oficjalna strona zespołu zmieniła swój wygląd. Woollim przygotował dla fanów puzzle, z których mogą ułożyć fotografię.

AKTUALIZACJA: 1 września

Zespół podzielił się z fanami kolejnym teaserem. Tym razem widzimy, jak zmienia się konstrukcja logo Infinite.


Oryginalny post: Do tej pory wiedzieliśmy jedynie, że Infinite wyda nowy materiał we wrześniu. Niespodziewanie, ostatniego dnia sierpnia, zespół opublikował na swoich mediach społecznościowych tajemniczy teaser. Członkowie boysbandu spoglądają w nim zza żaluzji, którymi sami poruszają. Naszpikowany jest symbolami, fotografiami i znakami, z których trudno wywnioskować, jaki koncept grupa planuje tym razem. Klip rozwiał jednak wszelkie wątpliwości dotyczące daty – comebacku możemy spodziewać się już 19 września, zaraz po zakończeniu trwającej trasy koncertowej po Japonii.

Od agencji zespołu, Woollim Entertainment, dowiadujemy się, że „jest to comeback po roku i 2 miesiącach od wydania ostatniego mini albumu, więc członkowie Infinite i wszyscy ich współpracownicy poświęcają mu wiele czasu i energii dla jak najlepszego rezultatu. Album będzie złożony z najlepszych piosenek, więc możliwe, że stanie się najlepszym albumem zespołu.”

Przypomnijmy, że ostatnim koreańskim krążkiem grupy było „Reality”, wydane w 2015 roku. Poza tym, w maju Woohyun zadebiutował jako solista. Oprócz tego, 31 sierpnia światło dzienne ujrzał japoński krążek zespołu „Best of Infinite”, na którym znajdują się ich najlepsze utwory w języku Kraju Kwitnącej Wiśni. To z niego pochodzi najnowszy kawałek boysbandu, D.N.A.

Czekacie na powrót zespołu na scenę?

źródła: (1)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.