Już niedługo powrót najmłodszego girlsbandu SM Entertainment.

AKTUALIZACJA 5.09 (18:30)

Jak Wam się podobają pierwsze takty Russian Roulette?

AKTUALIZACJA 5.09 (11:00)

Dzisiaj przyszedł czas na Wendy, której fotografia znalazła się w pierwszej zapowiedzi comebacku zespołu. Przypominamy, że już jutro zobaczycie Red Velvet na żywo w aplikacji V i na platformie Vlive.

AKTUALIZACJA 4.09

Do powrotu Red Velvet coraz bliżej. Codziennie agencja publikuje nowe zdjęcia członkiń. Dzisiaj zobaczyliśmy fotografie Yeri.

AKTUALIZACJA 3.09

SM Entertainment ujawniło, że 6 września będziemy mogli oglądać specjalny program w aplikacji V i na platformie Vlive. Red Velvet opowiedzą tam o swojej nowej płycie i zaśpiewają na żywo. Wytwórnia podzieliła się również zdjęciami promocyjnymi Seulgi.

AKTUALIZACJA 2.09

Pierwszy występ Red Velvet z nowym materiałem zobaczymy dzień po comebacku, 8 września, w programie muzycznym M!Countdown. SM Entertainment opublikowało również zdjęcia promocyjne z liderką zespołu, Irene.

AKTUALIZACJA 1.09

Poznaliśmy datę comebacku! Red Velvet wrócą 7 września z trzecim mini-albumem, zatytułowanym „Russian Roulette”. Będzie to też nazwa głównej piosenki płyty. Według oświadczenia SM Entertainment, jest to utwór nagrany w stylu synthpop (znany też jako electropop/technopop). W mediach pojawiły się też pierwsze teasery. Możemy zobaczyć zdjęcia Joy (Park Soo Young), jak i nowe logo zespołu.

 

 

 

Oryginalny post:Kiedy w Korei skończył się sierpień, oficjalna strona Red Velvet zmieniła swój wygląd. Widzimy tam przebite strzałą serce na różowym tle. Całość dopełnia napis „Russian Roulette” (ang. rosyjska ruletka).

Dwie godziny później, o 2 rano KST, na oficjalnym Instagramie zespołu pojawiła się seria dwunastu zdjęć, które tworzyły jeden teaser. Na fotografii zobaczymy Wendy (Son Seung Wan).

Jak na razie, SM Entertainment nie podało żadnych informacji, dotyczących comebacku Red Velvet. Nieznany jest także harmonogram grupy.

Cieszycie się z powrotu dziewczyn?

 

źródło:(1)(2)(3)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.