Długo oczekiwany solowy album Nam Woo Hyuna już dostępny!

To już sześć lat, odkąd świat poznał Infinite. Teraz także Woo Hyun, główny wokal, doczekał się swojego solowego debiutu. O północy (koreańskiego czasu) na platformie MelOn pojawił się pełny mini album „Write..”. Na trzy godziny po premierze, płyta wskoczyła na drugie miejsce w rankingu MelOn, pierwsze zajmowała za to na Mnet czy Genie.

Pełna tracklista:

1. Write..
2. 끄덕끄덕
3. 그 사람
4. 향기
5. Gravity
6. Stand by me

Singlem tytułowym mini albumu został utwór 끄덕끄덕 (Nod, Nod/Nodding). Jak pisaliśmy wcześniej, w czwartkowym M!Countdown, piątkowym Music Bank i sobotnim Show! Music Core zostały zapowiedziane występy artysty. Poza tym, piosenkarz zaprezentuje się podczas specjalnego programu na platformie V, który poprowadzi lider Infinite – Kim Sung Gyu.

Przy okazji premiery albumu Woollim Entertainment opublikowało także teledysk do piosenki tytułowej. Opowiada on historię nieszczęśliwej miłości pomiędzy głównymi bohaterami. Postać grana przez Woo Hyuna jest zauroczona kobietą, którą zobaczyła w studiu fotograficznym. Zdaje się, że mężczyzna przez rok podążał śladami swojej platonicznej miłości. Znalazł jedynie jej stary aparat i mapę. Dzięki zdjęciom zdał sobie sprawę, że jego ukochana także była nim zainteresowana. Niestety dla niego – zostawiła swoją przeszłość za sobą. Możecie zobaczyć ten wzruszający teledysk pod spodem:

Co ciekawe, oficjalna strona Infinite zmieniła swój wygląd. Zostały opublikowane na niej oficjalne zdjęcia Nam Woo Hyuna w sesji do „Write..”. Także u nas możecie zobaczyć te fotografie:

Czekaliście na solowy mini album Woo Hyuna? Jak Wam się podoba? Czekamy na Wasze opinie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.