Baekhyun dołączy do grona artystów SM Entertainment, którzy wzięli udział w projekcie wytwórni – SM STATION.

Na oficjalnym koncie SM TOWN pojawiła się czarno-biała fotografia Byun Baek Hyuna (EXO). Tym samym wytwórnia zapowiedziała, że wokalista EXO będzie kolejną gwiazdą zaangażowaną w projekt SM STATION. Wiemy, że będzie to męski duet, jednak drugie nazwisko pozostaje tajemnicą. Piosenka będzie miała tytuł The Day. Utwór zadebiutuje w piątek, 13 maja.

AKTUALIZACJA: Wytwórnia, na swoim oficjalnym Twitterze zdradziła, kto będzie drugą połową duetu! To K.Will (Kim Hyung Soo), piosenkarz ze Starship Entertainment, połączy swoje siły z Baekhyunem.

SM STATION to projekt wytwórni, który jest realizowany od 27 stycznia 2016 roku. Ma na celu cotygodniowe wydawanie jednego singla wykonywanego przez wokalistę SM Entertainment w towarzystwie artysty czy producenta spoza wytwórni. Pierwszy singiel, Rain, w wykonaniu Tae Yeon z Girls’ Generation zadebiutował 2 lutego (czasu europejskiego). Każdy następny klip pojawiał się co piątek. Do tej pory w projekcie wzięli udział między innymi D.O. i Chen z EXO, Eric Nam czy Amber i Luna z f(x).

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.