Debiut mini albumu Woo Hyuna zaplanowany jest na 9 maja. Co wiemy o nim na dzień przed premierą?

Jedynym członkiem Infinite, który zrobił solową karierę muzyczną był lider – Kim Sung Gyu. Ma on na swoim koncie dwa albumy. Teraz przyszedł czas na główny wokal zespołu. Do tej pory Nam Woo Hyun wziął jedynie udział w projekcie Toheart razem z Key’em (Kim Ki Bum, SHINee). Kolaboracja była efektem współpracy SM Entertainment z Woollim Entertainment. Duet zadebiutował w 2014 roku, wydał EP „1st Mini Album” i w tym samym roku zakończył swoją działalność.

Pierwszy solowy mini album piosenkarza ujrzy światło dzienne 9 maja. Dzień później pojawi się na sklepowych półkach w fizycznej formie. Na „Write..” znajdziemy 6 utworów. Trzy z nich są napisane i skomponowane przez samego wokalistę:

W sobotę, 7 maja, odbyło się 30-minutowe V z Woo Hyunem. Było w pełni poświęcone „Write..”. 25-latek opowiadał o zawartości albumu, jego tytule i autorach. Nie lada gratką dla fanów były także puszczane przez artystę krótkie fragmenty wszystkich piosenek z płyty. Możecie je także usłyszeć na YouTube:

9 maja o godzinie 12:00 (polskiego czasu) na platformie V zobaczymy transmisję z premiery albumu. Program poprowadzi kolega z zespołu Woo Hyuna – Kim Sung Gyu.

Cały tydzień upłynie pod hasłem promocji albumu i tytułowej piosenki. Występu Woo Hyuna możemy na pewno spodziewać się w czwartkowym M!Countdown, piątkowym Music Bank i sobotnim Show! Music Core.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.