Nadal nie wiadomo jak długo chłopcy z Bangtan Boys będą promować swoją najnowszą płytę „The Most Beautiful Moments in Life: Young Forever”.

7 maja zespół rozpoczął nową trasę koncertową, która ma promować ich najnowszy album. Przed występem w Olympic Gymnastic Arena w Seulu, odbyła się jednak konferencja prasowa, na której członkowie BTS ustosunkowali się do wiadomości o tylko tygodniowym okresie promocji.

Informacje na ten temat pojawiły się już przed comebackiem, jednak Big Hit Entertainment ich nie potwierdził. Zapewnił natomiast, że rozmowy i negocjacje w tej sprawie nadal trwają. Zespół na wspomnianej wyżej konferencji prasowej dodał również, że fani nie powinni tracić nadziei, gdyż nic nie jest jeszcze ustalone. Przeprosił także wszystkich, którzy są zawiedzeni informacjami o tygodniowej promocji.

Podczas nowej trasy Bangtan Boys możemy usłyszeć piosenki z nowej płyty. Najbliższy koncert, po tych w Seulu, ma odbyć się w Macau za 6 tygodni (wszystkie daty znajdziecie TUTAJ). Zostawia to duże pole do popisu, jeżeli chodzi o występy z nowymi utworami w muzycznych show i innych programach. Na razie nie wiadomo jednak dokładnie ile potrwa promocja „The Most Beautiful Moments in Life: Young Forever”.

źródło: (1) (2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.