GOT7 wraca z nowym materiałem. Kiedy możemy się go spodziewać?

AKTUALIZACJA: 23 września

To już ostatni spoiler comebacku przed powrotem GOT7. Grupa udostępniła skróty wszystkich utworów z „Flight Log: Turbulence”, w tym tytułowego singla Hard Carry.

AKTUALIZACJA: 22 września

Ku zaskoczeniu fanów zespół opublikował nie jeden, a dwa teasery nowego klipu!

 

AKTUALIZACJA: 21 września

Tajemniczą niespodzianką od GOT7 okazał się fragment choreografii do tytułowego singla, Hard Carry. Już jutro zobaczymy teaser całego teledysku!

AKTUALIZACJA: 20 września

Pojawiły się nowe fotografie promujące album. Zobaczcie je poniżej:

AKTUALIZACJA: 19 września

Tak, jak zaplanowano, dzisiaj światło dzienne ujrzała pierwsza porcja zdjęć zapowiadających koncept najnowszego albumu.

AKTUALIZACJA: 18 września

Zespół opublikował zapowiedź konceptu, w jakim będzie utrzymany nadchodzący album. Znajdziecie go na platformie Vlive pod tym adresem.

AKTUALIZACJA: 17 września

Dzisiaj poznaliśmy album od strony wizualnej. Opakowanie „Flight Log: Turbulence” fani będą mogli złożyć sami. Okładka albumu przypominać ma czarną skrzynkę, którą znajdziemy w samolotach. Oprócz tego do płyty dołączony będzie między innymi photobook, jedna z 21 różnych kart oraz dekoracyjna naklejka. Całość zachowana jest w mrocznej, tajemniczej kolorystyce.

AKTUALIZACJA: 16 września

Zgodnie z planem światło dzienne ujrzała tracklista pełnego albumu GOT7. Krążek pojawi się w internecie i na sklepowych półkach tego samego dnia, czyli 27 września. Ujawniono także tytułowy singiel płyty – Hard Carry. Razem z nim usłyszymy trzynaście nowych utworów. Wśród autorów piosenek znajdują się wszyscy członkowie zespołu – Jackson, Jinyoung, Youngjae (Ars), BamBam, Yugyeom Mark i JB (Defsoul).

Oryginalny post: 16 września o północy koreańskiego czasu GOT7, ku zaskoczeniu fanów, opublikowało cały plan powrotu na scenę z nowym albumem.

„Flight Log: Turbulence” zadebiutuje 27 września, razem z teledyskiem do tytułowego singla. Wcześniej jednak zespół nie pozwoli IGOT7 o sobie zapomnieć. Promocja rozpoczyna się już 17 września¹, kiedy w Internecie pojawi się oficjalna lista piosenek. Następnego dnia zobaczymy zapowiedź albumu. 19 września grupa opublikuje trailer comebacku. Na kolejne dwa dni zaplanowane są fotografie. Przy 22 września możemy spodziewać się niespodzianki – widoczne jest jedynie słowo „teaser”, czyli „zajawka”. Dalej czekają na nas zapowiedzi teledysku i skrótów piosenek z albumu. 26 września, najprawdopodobniej kilka godzin przez oficjalnym wydaniem albumu, GOT7 zaplanowało wydarzenie dla fanów. Na platformie Vlive odbędzie premiera „Flight Log: Turbulence” na żywo.

W tym artykule znajdziecie codzienne aktualizacje. Zachęcamy więc do zaglądania do niego regularnie!

Czekacie na comeback GOT7?

 

¹Pamiętajcie, że w przypadku publikacji materiałów o północy KST, daty nie pokrywają się z polskimi – u nas będzie to dzień wcześniej (dotyczy to wszystkich dat w tym artykule).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.