Wokaliści EXO dołączyli do grona artystów pracujących nad ścieżką dźwiękową najnowszej dramy SBS.

 

Krótki teaser promujący dramę zawiera fragment piosenki For You (tytuł roboczy). Będzie to utwór, który usłyszymy pod koniec każdego odcinka. Chen, Baekhyun oraz Xiumin dołączają tym samym do grupy artystów (m.in. Taeyeon z SNSD) pracujących nad ścieżką dźwiękową serialu SBS.

Za produkcję OST odpowiada Song Dong Woon. Mężczyzna znany jest z wcześniejszych projektów, które odniosły duży sukces na rynku muzycznym, m.in. „Three Days”, It’s Okay, That’s Love”, „Descendants of the Sun” i „Who Are You: School 2015”. Całą ścieżkę dźwiękową dramy będziemy mogli usłyszeć już 25 sierpnia na serwisach muzycznych.

Scarlet Heart: Goreo to historyczny serial Sci-Fi. Opowiada o kobiecie z XXI wieku, która przeniosła się w czasie. Tam spotyka synów obecnego króla i wplątuje się w polityczne problemy kraju. W serialu zobaczymy także Baekhyun’a. Będzie grał Wang Eung’a, 10. w kolejce do tronu, księcia.

Pierwszy odcinek będzie miał premierę 29 sierpnia na kanale SBS. Emisja serialu, według planów, będzie trwać do 1 listopada 2016.

 

źródło: (1) (2) (3)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.