Klip BTS do MIC Drop w remixie Steve’a Aoki przekroczył próg 100 miliona odsłon na YouTube.

MIC Drop potwierdziło swoją światową popularność. Tym razem piosenka może pochwalić się 100 milionami wyświetleń na YouTube. Oryginalna wersja utworu znalazła się na ostatniej płycie BTS, „Love Yourself: Her”. W remixie Steve’a Aoki usłyszymy połączenie syntezatorów EDM z beatami w trapowym stylu. Kawałek zachował jednak oryginalne, hip-hopowe brzmienie. W nowej odsłonie piosenki wziął udział również raper Desiigner.

Po premierze remixu, utwór stał się bardzo popularny na całym świecie. MIC Drop mogło pochwalić się wówczas wysokimi miejscami na międzynarodowym iTunes i w rankingach Billboard. Więcej przeczytacie o tym TUTAJ i TUTAJ.

To dwunasty klip BTS z ponad 100 milionami odsłon na YouTube. Wcześniej ten wynik osiągnęły DopeFireBlood Sweat & TearsBoy In LuvNot TodaySave MESpring DayDNADanger , I Need U War of HormoneW „klubie 100 milionów”, oprócz BTS, są również PSY, BIGBANG, Taeyang, G-Dragon, 4Minute, HyunA, 2NE1, Girls’ Generation, Taeyeon, f(x), EXO, Super Junior, TWICE, BLACKPINK, GOT7 oraz Chanyeol i Punch.

 

źródło zdjęcia: YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.