Kolejna piosenka BTS osiągnęła 100 milionów wyświetleń na YouTube.

I Need U to pierwszy singiel z „The Most Beautiful Moments in Life Part.1”, które rozpoczynało serię młodości BTS. Kawałek wygrał pięć razy w programach muzycznych, co było pierwszymi takimi sukcesami Bangtanów.

Piosenkę skomponował w całości Pdogg, który napisał też tekst numeru razem z “Hitman” Bangiem, Brother Su i członkami grupy: RM, Sugą i J-Hope’m. Utwór opowiada o potrzebie uczucia, pomimo pewności, że zostaniemy zranieni. W klipie widzimy historie postaci granych przez członków BTS, które zmagają się z wieloma problemami.

BTS może pochwalić się już zatem dziesięcioma teledyskami z więcej niż 100 milionami odsłon. Do tej grupy zaliczają się też: DopeFireBlood Sweat & TearsBoy In LuvNot TodaySave MESpring DayDNA i Danger. Na k-popowej scenie jest coraz więcej artystów, których klipy osiągnęły taki wynik. Oprócz Bangtanów, w „klubie 100 milionów”, są również PSY, BIGBANG, Taeyang, G-Dragon, 4Minute, HyunA, 2NE1, Girls’ Generation, Taeyeon, f(x), EXO, Super Junior, TWICE, BLACKPINK, GOT7 oraz Chanyeol i Punch.

 

źródło zdjęcia: YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.