Blood Sweat & Tears osiągnęło pułap 100 milionów odsłon w serwisie YouTube. Piosenka jest trzecim utworem BTS, któremu się to udało.

„WINGS” to drugi pełny album Bangtan Boys. Płyta osiąga sukces za sukcesem, utrzymując się chociażby na liście Billboard World Albums 18 tygodni z rzędu (w tym kilka razy na pierwszym miejscu). Jej tytułowe Blood Sweat & Tears, również nie mogło przejść bez echa. Cztery miesiące po premierze teledysku, obejrzano go już ponad 100 milionów razy na YouTube.

Blood Sweat & Tears napisali wspólnie Bang Si Hyuk, Pdogg i członkowie zespołu: Rap Monster, Suga i J-Hope. Klip po ponad godzinie od opublikowania obejrzało ponad 7 milionów osób, pobijając tym samym ówczesny rekord zespołu. Utwór wygrał sześć razy w programach muzycznych i został doceniony na gali MAMA 2016, gdzie nagrodzono choreografię do piosenki.

Kawałek jest trzecim klipem BTS, po Dope Fire, który uzyskał taki wynik. Przypomnijmy , że w „klubie 100 milionów” są też PSY, BIGBANG, HyunA, 2NE1, Girls’ Generation, f(x), EXO, Super Junior, TWICE i BLACKPINK.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.