Zespół może pochwalić się kolejnym sukcesem na YouTube.

Klip do Danger ma już 100 milionów odsłon. Kawałek był główną piosenką pierwszego pełnego albumu BTS, „Dark & Wild”. Singiel znalazł się na liście Billboard World Digital Songs, która przedstawia najlepsze światowe cyfrowe kawałki w USA.

Utwór skomponował Pdogg, który pracował również nad tekstem numeru, razem z „Hitmanem” Bangiem i Thanh Bui z australijskiej grupy North oraz członkami boysbandu: Rap Monsterem, Sugą i J-Hope’m. Co ciekawe, w nagrywaniu piosenki brał udział też Grecco Burratto – gitarzysta Shakiry. W Danger BTS rozmawia ze swoją drugą połówką, której członkowie nie rozumieją. Nie wiedzą również, kim dla niej są i dlaczego „sprawia, że czują się jak głupiec”. W klipie Bangtani tańczą w tunelu metra oraz w opuszczonym magazynie.

 

To dziewiąty teledysk BTS, który może pochwalić się takim wynikiem. Ponadto, wideo do Dope, Fire i Blood Sweat & Tears mają ponad 200 milionów wyświetleń. W „klubie 100 milionów”, oprócz BTS, są również PSY, BIGBANG, Taeyang, G-Dragon, 4Minute, HyunA, 2NE1, Girls’ Generation, Taeyeon, f(x), EXO, Super Junior, TWICE, BLACKPINK, GOT7 oraz Chanyeol i Punch.

 

źródło zdjęcia: Oficjalna Strona Internetowa BTS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.