To już 40. artykuł serii „Wart Uwagi”. Czas więc na kolejne podsumowania! Posłuchajcie najnowszych piosenek od artystów „WU”!

Przedstawiamy Wam krótki przegląd po nowościach wydanych w przeciągu ostatnich pięciu miesięcy przez artystów „WU”. Czy coś się u nich zmieniło? Sprawdźcie! Miłego słuchania!

Leebada przygotowała gitarową balladę. Słychać, że artystka włożyła w nią też swoje uczucia i emocje. Jej głos wędruje między wysokimi dźwiękami a szeptem. Warto zwrócić uwagę na otoczenie, w jakim znajduje się solistka. Zobaczymy obrazy, plakat Leebady czy butelki po whisky, rozświetlone promieniami słońca, co tworzy tajemniczą aurę.


Owocem ostatniej współpracy Mad Clown’a i Suran jest delikatna kompozycja o miłości. Piosenkę znajdziecie na nowym albumie artysty „Love is Dog from Hell”. Oprócz Suran usłyszymy tam chociażby Davichi czy Bolbbalgan4. Dzięki udziałowi ich głosów, płyta jest przepełniona kobiecym wdziękiem i słodyczą.


Babylon w zeszłym tygodniu wydał album „S.S.F.W.” , którego tytułową piosenką jest właśnie Ocean Drive. Utwór jest zdecydowanie w stylu muzyka – płynność solisty uzupełnia równy i prosty beat. Oprócz niego, w kawałku usłyszymy San E. Na płycie znalazł się wcześniejszy utwór Babylona, BABONową propozycją są BORN & BURN oraz bardziej trapowe Cloud z gościnnym udziałem The Quiett i adan’a.


Mówiąc o San E,  nie można nie wspomnieć o jego nowym utworze. What If powstał dla celów promocyjnych Burger King – nazwa restauracja pojawia się w tekście. Teledysk, jak przystało na tego rapera, jest kolorowy, zabawny i ironiczny. San E gustuje w melodiach idealnych dla swobodnego chodu, przez co dobrze się je słucha – tak też jest z What If.


Kolejny reprezentant BRAND NEW MUSIC, Sanchez, wydał duet z BeenzinoArtyści stworzyli energiczny kawałek R&B, którego refren szybko zapada w pamięć i nie chce wyjść z głowy. Muzyka mogliśmy usłyszeć już wcześniej we współpracy z San E przy jego piosence Break Up Dinner.

Najmocniejszym, czy też najbardziej energetycznym muzycznym punktem dzisiejszego „WU” jest Flowsik w DAE 1. Raper przenosi nas w ponury świat, zdominowany przez agresywny rap i psychodeliczną melodię.


Najbliższy materiał szykuje się u duetu Groovy Room. Wyprodukują oni bowiem utwór Hyorin i Changmo, który usłyszymy 14 kwietnia o 18:00 KST.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.