Na najnowszej liście World Albums magazynu Billboard pojawiło się wiele koreańskich wydawnictw. Sprawdźcie, kogo znajdziemy w pierwszej dziesiątce notowania!

Ranking World Albums otwiera w tym tygodniu BTS ze swoim “Love Yourself: Her”. Krążek znajduje się na liście już dwudziesty tydzień. Na podium znajdziemy także najnowsze wydawnictwo od Red Velvet, “The Perfect Red Velvet”. Płyta to rozszerzenie wydanego w listopadzie drugiego pełnego albumu girlsbandu z SM Entertainment. Zaraz za dziewczętami uplasowało się “RETURN” iKON oraz “Poet | Artist” zmarłego w grudniu wokalisty SHINee. Na szóstej pozycji znalazła się natomiast nowa japońska płyta EXO – “Countdown”.  Warto dodać, że do pierwszej dziesiątki notowania wskoczyły jeszcze dwa krążki BTS – “WINGS” oraz “You Never Walk Alone”.

O większości ze wspomnianych płyt mogliście przeczytać na naszej stronie. Jeśli chcielibyście przypomnieć sobie comebacki i zawartość krążków, kliknijcie w odpowiedni link: [LOVE YOURSELF:HER] [THE PERFECT RED VELVET] [RETURN] [POET | ARTIST] [WINGS] [YOU NEVER WALK ALONE]

 

źródła zdjęć: bts.ibighit.com / ygfamily.com / Oficjalny Twitter EXO / Oficjalny Twitter SHINee / redvelvet.smtown.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.