18 grudnia 2017 roku zmarł Kim Jong Hyun, wokalista SHINee. Zgon potwierdzono po przybyciu do szpitala.

Nowe informacje znajdziecie w tym artykule: Ostatnia wiadomość od Jong Hyuna.

16:30
SM Entertainment wydało specjalnie oświadczenie w sprawie śmierci Jong Hyuna. Przeczytajcie je poniżej:

„Nie możemy wyobrazić sobie, przez co przechodzi obecnie rodzina, która straciła ukochanego syna i brata. Członkowie SHINee, którzy byli razem przez długi czas, oraz artyści i pracownicy SM Entertainment opłakują zmarłego [pogrążeni w] wielkim szoku i smutku. Jong Hyun był wspaniałym artystą, który kochał muzykę, a na scenie pokazywał wszystkie swoje możliwości.

Jesteśmy zasmuceni wiadomością, którą musimy przekazać fanom wspierającym Jong Hyuna. Zachęcamy do powstrzymania się od rozprzestrzeniania plotek i niepewnych informacji, aby uszanować pogrążoną w żałobie rodzinę. Zgodnie z życzeniem najbliższych, wszelkie kwestie związane z pogrzebem będą decydowane prywatnie przez członków rodziny i współpracowników biznesowych.”

 

13:00
SM Entertainment potwierdziło informację o śmierci piosenkarza.

Oryginalny post: Jong Hyun został znaleziony w biurze mieszkania w Cheongdam-dong w Seulu o 18:10 KST. Już na miejscu wypadku stwierdzono zatrzymanie akcji serca. Piosenkarza przeniesiono do szpitala Konkuk University, gdzie stwierdzono zgon.

Badane są okoliczności wypadku. Policja podejrzewa, że Kim chciał popełnić samobójstwo. Na miejscu zdarzenia znaleziono patelnię, na której znajdowały się spalone resztki ligniny. Niektóre źródła medialne mówią, że był to węgiel brunatny.

Policjanci dostali wezwanie o 16:42 KST od siostry piosenkarza. Według niej, Jong Hyun wysłał wiadomość tekstową, która sugerowała, że wypadek był samobójstwem. Obecnie nikt nie może się z nią skontaktować.

Artykuł będzie aktualizowany wraz z pojawianiem się nowych informacji.

 

źródło: (1)(2)(3)(4)(5)
źródło zdjęcia: jonghyun.smtown.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.