Wytwórnia YG Entertainment potwierdziła, że już niedługo zobaczymy na scenie nowy girlsband. Jak na razie znamy pełen skład i nazwę zespołu.

Po siedmiu latach od debiutu 2NE1, wytwórnia YG Entertainment zapowiedziała, że przygotowuje się do zaprezentowania nowego damskiego zespołu. Co tydzień, od początku miesiąca, pojawiały się zdjęcia kolejnych członkiń. 29 czerwca, agencja poinformowała, że Jennie, Lisa, Ji Soo i Rosé to finalny skład zespołu.

Potwierdzona została też nazwa grupy – BLACK PINK (stylizowane na BLΛƆK PIИK). Zestawienie kolorów czarnego (black) i różowego (pink) ma oznaczać, że oprócz dobrego wyglądu członkinie zespołu posiadają też talent. Co więcej zespół zadebiutuje pod koniec lipca. Obecnie przygotowywane są trzy teledyski. Osobą odpowiedzialną za produkcję został Teddy, który właśnie ukończył pracę nad debiutanckim materiałem zespołu.

Jennie, zaprezentowana jako pierwsza, ma na swoim koncie najwięcej występów z członkami BIG BANG, iKON czy Lee Hi.
Lisę można zobaczyć w teledysku Taeyanga Ringa Linga i spotach reklamowych firmy odzieżowej NONAGON.
Ji Soo pojawiła się w show „1 Night 2 Days” u boku liderów 2NE1 i WINNER. Jest też bohaterką teledysku EPIK HIGH Happen Ending.
Rosé pojawiła się gościnnie w piosence G-Dragona Without you.

Pierwotnie grupa miała liczyć aż 9 osób. Już dwa lata temu prezydent wytwórni Yang Hyun Suk zdecydował jednak o zmianie. Pojawiły się już informacje, że pozostałe 5 dziewczyn nadal należą do wytwórni i czekają na swoją kolej. Portal Soompi podejrzewa, że jest szansa na debiut drugiego zespołu, co doprowadzić może do konkurowania ze sobą jak jest w przypadku iKON i WINNER. Jest to jednak informacja niepotwierdzona przez wytwórnię YG.

źródła: (1), (2), (3), (4)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.