Kim Jo Han łączy siły z Park Kyung’iem (Block B) i innymi artystami w swojej najnowszej piosence Y.O.U.

W teledysku do Y.O.U  Kim Jo Han’a zobaczymy ponad 80 artystów i celebrytów. Niektórzy z nich pojawiają się tylko na kilka sekund. Jeśli będziemy spostrzegawczy, zauważymy m.in. Amber z f(x), Moonbyul, Solar i Wheein z MAMAMOO, Minwoo z Shinhwa, Jessi, Sorn z CLC i wielu innych.

Piosenka została nagrana w stylu neo-urban, z elementami R&B i soul’u. Idealnie wpisuje się w trwające wakacje. W Y.O.U oprócz samego Kim Jo Han’a, usłyszymy też Park Kyung’a z Block B. Raper nadaje utworowi nowej dynamiki i świeżości.

To pierwszy kawałek Kim Jo Hana po wydaniu rozszerzonej wersji swojej ostatniej płyty. Amerykańsko-koreański artysta (znany w USA jako George Han Kim) debiutował w 1993 roku, jako wokal prowadzący w boysbandzie Solid. Po rozpadzie grupy w 1997 roku, rozpoczął karierę solową. Jego największym hitem była piosenka I Want to Fall in Love. W 2015 roku założył natomiast girlsband Unicorn. Kim Jo Han był również trenerem wokalnym m.in. 2AM, 2PM, niektórych członków Super Junior, czy Taeyeon z SNSD i Jessici Jung.

źródło:(1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.