Zgodnie z zapowiedziami, YG Entertainment ujawniło pierwszą członkinię nowego damskiego zespołu.

29 maja pojawiły się plotki o składzie nowego girlsbandu wytwórni. YG ich nie potwierdziło, ani im nie zaprzeczyło. Dowiedzieliśmy się natomiast, że począwszy od pierwszego tygodnia czerwca, firma będzie ujawniać po kolei wszystkie członkinie grupy. Teraz potwierdzono, że w skład zespołu wejdzie na pewno Jennie Kim.

Na oficjalnej stronie YG Entertainment opublikowano zdjęcia promocyjne nowej wokalistki. Zobaczcie je poniżej:

Jennie urodziła się 16 stycznia 1996 roku. Od sześciu lat trenuje w YG Entertainment. Mówi płynnie po koreańsku, japońsku i angielsku. Chodziła do szkoły w Nowej Zelandii. Ma na swoim koncie też kilka sukcesów. W 2012 pojawiła się w teledysku G-Dragona (Kwon Ji Yong, BIGBANG) do That XX. W 2013 zaśpiewała z GD w Black i Without you; z Seungrim (Lee Seung Hyun, BIGBANG) w GG BE oraz z Lee Hi w Special. Ostatnio mogliśmy zobaczyć ją w najnowszym klipie iKON do What You Doing.

G-Dragon – That XX

iKON – What You Doing
Już niedługo poznamy inne członkinie nowego zespołu YG. Według nieoficjalnych doniesień w skład grupy ma wejść też Kim Ji Soo.

Przypomnijmy, że będzie to pierwszy girlsband wytwórni od czasu debiutu 2NE1 siedem lat temu. Debiutanckim kawałkiem grupy ma zająć się Teddy – jeden z głównych producentów YG. Stworzył on wiele piosenek dla 2NE1, w tym hit I Am The Best.

 

źródła: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.