Nowy singiel iKON jest już dostępny. Zobaczcie What You Doing!

Minęły dwa tygodnie od pierwszego teaseru zapowiadającego nowy singiel iKON. Początkowe domysły, że będzie to solowy utwór Bobby’ego szybko się rozwiały, gdy na oficjalnej stronie YG pojawił się zrzut ekranu wiadomości od lidera, B.I. Nowe wiadomości od członków zespołu pojawiały się co dwa dni. Możecie o tym przeczytać na naszej stronie. 26 maja zobaczyliśmy natomiast tajemniczy plakat z datą oraz popisem „Who’s next?” (ang. Kto następny?)

Dzień później potwierdziły się podejrzenia co do nowego singla iKON. Tuż przed premierą What You Doing otrzymaliśmy także dwa plakaty zapowiadające piosenkę.

What You Doing, czyli dosłownie Co robisz? Teledysk opowiada o historiach miłosnych każdego z członków. Tekst skupia się na tęsknocie i ogromnej potrzebie zobaczenia tej jedynej. Miękki bas i prosty rytm z pianinem w tle oddają lekką atmosferę nadchodzącego lata. Cały klip utrzymany jest w jasnych kolorach. Tekst napisali Kush, B.I oraz Bobby. Muzykę skomponowali Kush oraz Choice37, który był także odpowiedzialny za aranżację utworu. Zobaczcie teledysk poniżej:

 AKTUALIZACJA 30.05

Pół godziny po wydaniu WYD, na stronie internetowej Naver odnotowano, że tagi „iKON What You Doing” oraz „iKON” były najbardziej popularnymi wyszukiwaniami w portalu. Nowa piosenka w 10 godzin od publikacji znalazła się na szczytach list najważniejszych muzycznych stron, takich jak Genie, Olleh Music, Naver Music, Bugs, Soribada, Mnet Music oraz Monkey 3.


Utwór WYD osiągnął także pierwsze miejsca na listach singli iTunes w Kambodży, Hong Kongu, Tajlandii i Wietnamie. W Malezji, Tajwanie i Singapurze zdobył trzecie miejsce, w Kazachstanie czwarte, ósme w Indonezji, a w Armenii dziesiąte.

 

źródło: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.