W comiesięcznym cyklu Monthly Project 2016 zaśpiewał wokalista VIXX.

Już teraz możemy usłyszeć piosenkę Oversleep! Powstała ona w ramach projektu Monthly Project 2016. Inicjatorem akcji jest Yoon Jong Shin, piosenkarz oraz autor tekstów. We wcześniejszych utworach mogliśmy usłyszeć m.in. Tablo oraz wokalistów SEVENTEEN. W maju w kolaboracji wystąpił natomiast Ken (Lee Jae Hwan) z VIXX. Piosenka została opublikowana 29 maja. Słowa napisał sam Yoon Jong Shin. Razem z Lee Geun Ho skomponował muzykę, a za aranżację utworu odpowiada Kang Hwa Seong.

Oversleep opowiada o uczuciach mężczyzny, który się zakochał. W teledysku widzimy subtelne nawiązania do nowego związku, takie jak dwa kieliszki wina na stole lub wcześniej przygotowane kanapki. Młody mężczyzna powoli przygotowuje się do wyjścia z domu, jest spokojny i szczęśliwy. Znajduje nawet czas na włączenie telewizora i obejrzenie teledysku VIXX – Only You. Głos Kena ożywia piosenkę i nadaje jej mocy.

W dniu wydania utworu, Ken od razu pochwalił się na Instagramie – wstawił zdjęcie okładki oraz siebie w znanej już fanom pozie.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.