Skończyła się przygoda L i Kim Min Seoka z Celebrity Bromace. Czas na kolejnych popularnych przyjaciół!

Przez pięć odcinków obserwowaliśmy spotkania L (Kim Myung Soo, Infinite) i jego przyjaciela, koreańskiego aktora Kim Min Seoka. Poznali się w 2012 roku, podczas nagrań do dramy „Shut Up! Flower Boy Band”. Widzowie towarzyszyli im w zwiedzaniu stolicy kraju, Seulu, oraz w czasie gry w kręgle. Wszystkie odcinki możecie obejrzeć tutaj: odcinek 1, odcinek 2, odcinek 3, odcinek 4, odcinek 5, także w aplikacji na kanale V Special oraz na oficjalnym YouTube MBig Tv. Są dostępne z angielskimi napisami, więc nie zapomnijcie ich włączyć!

26 maja został wyemitowany specjalny epizod programu. Wystąpili w nim V (Kim Tae Hyung, BTS) i Kim Min Jae, którzy byli bohaterami pierwszego sezonu Celebrity Bromace. Odcinek powstał ze względu na dużą ilość próśb widzów, którzy jeszcze raz chcieli zobaczyć parę przyjaciół. Chłopcy spotkali się za kulisami Music Core. Rozmawiali o koncercie BTS i swojej przygodzie z programem. Szczegóły zobaczcie sami:

Następną parą przyjaciół, którą zobaczymy, będzie N (Cha Hak Yeon, VIXX) i Lee Won Geun. W zapowiedzi widzimy ich w kwiaciarni i w czasie zabaw w parku sportów wodnych. Odcinek będzie dostępny na platformach MBig TV już 31 maja o 16:00 (polskiego czasu).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.