24K wróciło z nowym mini-albumem, zatytułowanym „Bonnie N Clyde”. Na płycie znalazło się pięć nowych utworów. Co warto o nich wiedzieć?

Ostatni album boysbandu, „ADDICTION”, ujrzał światło dzienne 27 maja 2017 roku. Od tego czasu zespół dużo podróżował po świecie. 24K wzięło także udział w programie „MIXNINE”, o którym opowiedzieli w wywiadzie dla Billboard. Więcej o tym przeczytacie TUTAJ. Grupę spotkało też kilka zmian w składzie. W wakacje 2017 z boysbandu zdecydował się odejść Hui. Na początku maja tego roku Kisu ogłosił, że niebawem rozpocznie służbę wojskową. Z tego powodu nie pojawił się on w tytułowym kawałku nowej płyty. Do grupy dołączył natomiast nowy członek, Kiyong. „Bonnie N Clyde” zadebiutowało 25 maja, a całą promocję wydawnictwa mogliście śledzić TUTAJ

Jak sugeruje tytuł, promocyjny singiel albumu zainspirowany jest historią Bonnie Parker i Clyde’a Barrowa. Była to para gangsterów-kochanków, której historią w latach 30. ubiegłego stulecia żyły całe Stany Zjednoczone. Bonnie N Clyde opowiada o miłości, sprawiającej, że zakochani są w stanie uciec, by tylko być razem. Słowa numeru napisał Jeonguk. Bohater tekstu obiecuje, że zrobi wszystko, by jego partnerka była szczęśliwa i pragnie ochronić ją przed wszelkim złem. Czuje jednak, że ich relacja jest na swój sposób niebezpieczna. Utwór został zbudowany na trapowych i house’owych beatach, które połączone są z grime. To nurt muzyczny, który powstał na początku XXI wieku w Londynie. Jest składową kilku gatunków, jak hip-hop, drum and bass oraz dubstep. Za produkcję i kompozycję kawałka odpowiedzialny jest lider 24K, Cory.

Na „Bonnie N Clyde” trafiło pięć nowych piosenek. Wśród nich znalazł się solowy utwór Kisu, który dedykowany jest fanom zespołu, 24U. Jak prezentuje się pełna tracklista krążka?

  1. LUV IT (Intro) – jest wstępem do całego albumu, a szczególnie do jego tytułowego singla. Wprowadza nas bowiem w historię niebezpiecznej miłości. Związana z nią dawka adrenaliny kusi jednak dziewczynę, by została przy chłopaku. Kawałek stworzyli Jeonguk oraz Cory.
  2. Bonnie N Clyde
  3. Blue – dużo spokojniejsza i stonowana kompozycja, która jest swoistym oddechem po poprzednich numerach. Została napisana przez Yang.D, jednak w tworzenie utworu zaangażowany był również Jeonguk. Jej delikatny charakter znajduje odzwierciedlenie w tekście – to wspomnienie zakończonego już związku.
  4. Overflow – kawałek w rytmie R&B, pozostawiający nas nadal w spokojniejszych klimatach. Tę piosenkę także stworzyli Yang.D oraz Jeonguk. Pokazuje ona uczucia mężczyzny, który myśli o swojej ukochanej. Nie ma jej przy nim, więc bohater tęskni za jej obecnością i ciepłem.
  5. FOR YOU (Kisu solo) – solowy utwór Kisu, poświęcony jego uczuciom w stosunku do 24U. Główną rolę grają w nim fortepian oraz emocjonalny wokal artysty. Jest to podziękowanie za wsparcie od czasu debiutu grupy. Kisu pokazuje także swoją miłość i obiecuje, że wróci do fanów, gdy przyjdzie na to czas. Wyznaje również, że zawsze będzie o nich pamiętać.

Na kanale 24K pojawił się specjalny klip, w którym chłopcy prezentują fanchanty do Bonnie N Clyde.


Jak podoba Wam się nowy album 24K?

 

źródło: (1)
źródło zdjęcia: 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.