Na fancafe zespołu pojawiło się oficjalne oświadczenia Choeun Entertainment.

O koreańskiej północy 27 czerwca agencja opublikowała notkę przeznaczoną dla 24U. Dowiedzieliśmy się z niej, że grupę opuści trzech członków, a samo 24K planuje wystartować w odświeżonym składzie z nowym konceptem. Przypomnijmy, że w styczniu tego roku z boysband pożegnał się jego lider, Cory. Ostatnim comebackiem zespołu jest natomiast „Bonnie N Clyde” z maja 2018 roku. Tłumaczenie całego oświadczenia przeczytacie poniżej: 

Witamy.

Tu Choeun Entertainment.

Dziękujemy wszystkim 24U na całym świecie, którzy zawsze wspierają i czekają na 24K. Dla fanów, czekających na nowy album i aktywności 24K po ich ostatniej płycie, „Bonnie N Clyde”, chcemy podzielić się nowymi informacjami zaraz przed comebackiem grupy.

Nawet dzisiaj członkowie [24K] ciężko pracują, by postawić nowy krok. Po pierwsze, Sam Hollander i Grant Michaels, światowej klasy kompozytorzy, twórcy piosenki „Hand Clap”, która zajęła pierwsze miejsce w rankingu Billboard, zgodzili się napisać nowy utwór dla 24K. Z tego powodu pracujemy wspólnie nad kawałkiem. […]

Ponadto 24K planuje wprowadzić duże zmiany w zespole, aby rozpocząć od nowa jako „24K Sezon 2”. Kontrakt Jinhonga kończy się w czerwcu. Hongseob miał problemy zdrowotne związane z jego zeszłoroczną operacją. Z tego powodu nie są już w stanie dłużej pracować z 24K. Jeonguk chce natomiast skupić się na swoim solowym albumie. W zamian do grupy dołączą młodzi, nowi członkowie, co zmieni nieco oryginalne kolory 24K. Wkrótce przedstawimy ich jeden po drugim.

Choeun Entertainment i 24K są złożone z członków, którzy doceniają fanów i pokazują swoje różne strony. By stać się najlepszą grupą, są szkoleni w śpiewie, tańcu oraz językach obcych. By sprawdzić, kto będzie w nowym 24K, trzeba jeszcze trochę poczekać. Obiecujemy, że stworzymy wspaniały zespół, pracujący z kompozytorami światowej klasy.

Dziękujemy.

źródło: (1)
źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter 24K

Jeden komentarz “Jinhong, Hongseob i Jeonguk odchodzą z 24K. Wytwórnia zapowiada nowy start zespołu”

  1. Po co oni chcą jeszcze cokolwiek odświeżać skoro w tym zespole już prawie nikogo nie ma? Szkoda bo chłopacy są naprawdę fajni i utalentowani przykre że nie odnieśli większego sukcesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.