Na Fan Cafe zespołu pojawiła się wiadomość dotycząca najnowszego albumu, służby wojskowej Kisu i nowego członka 24K.

Najnowszy post opublikowany na Fan Cafe 24K zawiera wiele informacji na temat aktywności grupy. Najważniejszą z nich jest rozpoczęcie służby wojskowej przez Kisu. Wytwórnia zapewniła jednak, że na najnowszym albumie znajdzie się solowy utwór jego autorstwa, dedykowany fanom. Również wszystkie obiecane aktywności związane z projektem Makestar zostaną wypełnione jeszcze przed pójściem artysty do wojska.

Na samym początku notki od Choeun Entertainment możemy przeczytać, że do składu 24K dołączy nowy członek. Kiyong pojawi się już podczas promocji nadchodzącego ósmego mini-albumu. Wytwórnia poprosiła fanów o ciepłe przyjęcie nowej osoby.

Nie zabrakło również informacji na temat przygotowywanej płyty zespołu. Podano, że tytułową piosenkę mini-albumu fani usłyszą po raz pierwszy na 2018 Dream Concert na stadionie Sangam World Cup. Odbędzie się to 12 maja. Niedługo zostanie wydany także krążek oraz teledysk. Po zakończeniu promocji, 24K wyjadą w trasę koncertową. W lipcu odwiedzą Nową Zelandię oraz Australię. W sierpniu zaś rozpoczną koncerty w Europie i Ameryce Południowej.

Cała wiadomość na temat najbliższych aktywności 24K dostępna jest na Fan Cafe zespołu w języku angielskim. Możecie ją znaleźć pod tym adresem.

 

źródło: (1)
źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter 24K
Uwaga: to jest druga wersja artykułu. W pierwszej pojawił się błąd w dacie koncertów 24K.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.