CEO Choeun Entertainment wydał specjalne oświadczenie w sprawie 24K.

Na oficjalnym fancafe boysbandu pojawiło się długie oświadczenie CEO agencji, do której należy zespół. Dotyczy ono aktualnej sytuacji oraz składu grupy. Przeczytamy w nim przede wszystkim, że Hui nie jest już członkiem 24K. Według publikacji, dzień przed występem w Music Bank 7 lipca, wokalista wyjechał z Korei i wysłał jedynie wiadomość, że nie jest już częścią boysbandu. Wytwórnia bez rezultatów próbowała się z nim skontaktować, więc finalnie zdecydowano o zakończeniu współpracy z artystą.

W oświadczeniu poruszono także sprawę Daeila. Został on uznany za zdrajcę, który zostawił zespół bez uprzedzenia. Jak wiemy, po odejściu z 24K raper rozpoczął solową karierę. W tekście znajdziemy też informację o Sungoh, którego przyszłość w boysbandzie nie jest przesądzona. Decyzja zostanie podjęta dopiero po zakończeniu jego służby wojskowej. 

Póki co, zespół będzie występował w sześcioosobowym składzie. Aktualnie, po majowym comebacku z „ADDICTION” grupa ma przerwę w aktywnościach. Członków 24K zobaczymy w nowym show YG Entertainment, MIXNINE. Oprócz tego, Kisu planuje swój solowy debiut.

Całe oświadczenie CEO Choeun Entertainment znajdziecie TUTAJ.

 

źródło: (1)
źródło zdjęcia: Oficjalny Facebook 24K

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.