Zespół prosi fanów o zrozumienie i wsparcie w czasie programu.

YNB Entertainment na oficjalnym Fan Cafe KNK potwierdzili plotki fanów. W krótkiej notce napisali, że po otrzymaniu propozycji od telewizji JTBC, przeprowadzono długie rozmowy negocjacyjne z koncernem medialnym i samym zespołem. W rezultacie każdy członek KNK weźmie udział w programie. Wytwórnia podkreśla jednak, że survivalowy charakter nowej produkcji telewizyjnej ma na celu pokazać ukryty potencjał idoli. Chociaż to trudna decyzja dla KNK, YNB wciąż ma nadzieję, że fani będą wspierać zespół.

Głównym zamysłem „MIXNINE” jest znalezienie 9 mężczyzn i 9 kobiet, które będą ze sobą konkurować w dwóch drużynach. Dyrektor YG Entertainment, Yang Hyun Suk, odwiedzi 60 wytwórni w Korei, aby znaleźć nawet setki nowych gwiazd i wybierze z nich finałowe grupy. Zespół, który wygra program, będzie miał szansę zadebiutować.  

Głównym producentem show będzie Han Dong Chul, który ma już na swoim koncie takie programy, jak Show Me The Money oraz Produce 101. Oprócz niego, duży wpływ na całokształt będą mieli producenci i artyści YG Entertainment. Premiera pierwszego odcinka „MIXNINE” odbędzie się 29 października o 16:50 KST na kanale JTBC. Wytwórnia podzieliła się teaserem z udziałem większości z początkowych 400 wybrańców. Oprócz KNK, widzimy tam chociażby członków 24K, Dreamcatcher czy VROMANCE.

 

Czekacie na nowy program survivalowy od YG? 

 

źródło: (1)(2)
źródło zdjęcia: Oficjalny Twitter KNK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.