Maknae Block B zaprezentował swój pierwszy solowy materiał od debiutu w 2011 roku. MEN’z NIGHT w pełni pokazuje muzyka i jego styl muzyczny. Co powinniście wiedzieć o singlu?

Przy produkcji utworu, artysta inspirował się twórczością Jamesa Browna, który jest jednym z jego największych muzycznych idoli. Razem z P.O, kompozycję i tekst piosenki tworzył Chancellor. Brzmienia retro dopełniają elektroniczne dźwięki i zdecydowany rap, co sprawia, że MEN’z NIGHT jest jedyne w swoim rodzaju.

 

Chociaż to pierwszy oficjalny solowy kawałek P.O, piosenki jego autorstwa słyszeliśmy już wcześniej, np. na płytach Block B BASTARZ. Podobny klimat do znajdziemy zatem w Selfish & Beautiful Girl i That’s Right z „Make It Rain” czy Charlie Chaplin z „Zero for Conduct”.

Solowemu debiutowi P.O nie będą towarzyszyć promocje w programach muzycznych. Podczas transmisji na V LIVE, raper przyznał, że przygotowanie do występów na żywo zajmuje dużo czasu, a sam jest zajęty nagraniami do dramy SBS „Temperature of Love”. Na kanale Dingo Music możemy zobaczyć za to specjalne nagranie live MEN’z NIGHT w wykonaniu maknae Block B i Chancellora.

Na portalu Star Naver opublikowano również galerię zdjęć zza kulis nagrywania klipu do piosenki. Zdjęcia możecie sprawdzić poniżej, a wideo z MEN’z NIGHT „od kuchni” obejrzycie TUTAJ.

 

źródło:(1)(2)(3)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.