Nowość od sub-unitu Block B usłyszeliśmy po 1,5-rocznej przerwie. Oto Selfish & Beautiful Girl.

Przez ostatni tydzień otrzymywaliśmy podpowiedzi dotyczące comebacku BASTARZ. Całą promocję mogliście śledzić na naszej stronie. Wreszcie, czekanie się zakończyło. Po roku i sześciu miesiącach przerwy, ponownie zobaczyliśmy sub-unit P.O, U-Kwon’a i B-Bomb’a.

Selfish & Beautiful Girl, czyli główna piosenka nowego albumu „Welcome 2 BASTARZ”, różni się od tego, co usłyszeliśmy w Zero for Conduct. Kawałek jest lżejszy, z brzmieniem retro. Jeśli chcielibyśmy szukać nawiązań do ostatniej płyty, podobny klimat znajdziemy chociażby w Charlie Chaplin. Najnowszą piosenkę wyprodukował P.O (Pyo Ji Hoon) przy współpracy z GroovyRoom’em. Autorem słów również jest maknae Block B.

Najnowsza piosenka Block B BASTARZ dobrze zaprezentowała się też w koreańskich notowaniach muzycznych. Po 1,5 godziny od wydania zajmowała 2. miejsce w TOP100 na Mnet, Genie, Monkey 3 i Naver Music, a 3. miejsce na Olleh Music. Natomiast na MelOn znalazła się zaraz za podium.

Warto wspomnieć, że oryginalnie klip do Selfish & Beautiful Girl miał pojawić się 24 października północy KST. W związku z problemami z edycją MV, premierę przesunięto na południe (w Polsce 5:00 rano). Niestety wydanie teledysku ponownie opóźniono i zobaczyć mogliśmy go dopiero o 18:00 KST (w Polsce 11:00). Godzinę później na portalu Naver opublikowano zakulisowe zdjęcia i film z kręcenia wideo. Zobaczcie je w poniżej!

 

To jednak nie koniec niespodzianek! Na 31 października zapowiedziano wydanie całego mini-albumu „Welcome 2 BASTARZ”. Z płytą znajdziemy 80-stronicowy photobook, jedną z ośmiu kart i plakat (jeden z pięciu możliwych). Dla pierwszych 300 osób, które zamówią krążek, przewidziane jest także specjalny polaroid z autografem.

25 października o północy KST (17:00 w Polsce) zobaczyliśmy także oficjalne zdjęcia promujące płytę. Zobaczcie je poniżej.

Jak podoba Wam się powrót Block B BASTARZ?

 

źródła: (1)(2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.