Girlsband powrócił z mini albumem „TWICEcoaster : LANE 1”.

Od swojego debiutu, TWICE wydały dwa single, które szturmem przejęły notowania muzyczne w Korei. Po Like OOH-AHH oraz Cheer Up, girlsband ponownie wkroczył na scenę ze swoim nowym mini-albumem „TWICEcoaster : LANE 1”. 24 października o północy KST, usłyszeliśmy tytułowy utwór płyty, TT.

Piosenka jest nagrana w stylu święta Halloween, które będziemy już niedługo obchodzić. Każda z członkiń przebrana jest za inną postać, subtelnie nawiązując do fantastycznych baśni czy kultowych serii popkultury. Przykładem może być Sana, która stoi na dachu w czarnym stroju – starsze pokolenie od razu przypomni sobie intro animowanej serii Batmana z 1966 roku. Podkreśla to różnorodność każdej z członkiń TWICE, co widzieliśmy już wcześniej, chociażby w Cheer Up. Choreografia jest skupiona wokół emotikonki TT, oznaczającej płacz. To dlatego, że dziewczęta śpiewają o uczuciach, które towarzyszą podczas zakochania się. Na końcu widzimy zapowiedź kontynuacji historii teledysku.

TT szybko osiągnęło sukces w Korei. Już po 1,5 godziny od wydania dziewczyny zanotowały all-kill, przejmując pierwsze miejsca na wszystkich listach muzycznych.

Album składa się z 7 piosenek. Oprócz tytułowego TT, fani docenili także 1 TO 10 oraz ONE IN A MILLION. Warto wspomnieć, że „one in a milion” to także slogan dziewczyn, którego używają podczas powitań przed kamerą. Piosenka ma bardzo ciepły, wzruszający tekst, a TWICE dedykują ją swoim fanom.

  1. TT
  2. TO 10
  3. PONYTAIL
  4. JELLY JELLY
  5. PIT-A-PAT
  6. NEXT PAGE
  7. ONE IN A MILLION

Jeszcze przed wydaniem płyty, zespół opublikował zdjęcia z pozami choreografii TT. O wcześniejszych promocjach możecie przeczytać także na naszej stronie.

 

Macie już przebranie na Halloween?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.