Czy nowym konceptem zespołu będzie park rozrywki?

AKTUALIZACJA: 22 października

Posłuchajcie, jak będzie brzmieć „TWICEcoaster : LANE 1”. Comeback już jutro!

AKTUALIZACJA: 21 października

Obiecane TT Pix – zdjęcia każdej z członkiń TWICE!

AKTUALIZACJA: 20 października

W drugim teaserze TT zobaczyliśmy zespół w pełnym składzie. Dziewczęta tańczą w opuszczonym domu, wygląda na to, że głównym motywem będzie Halloween!

AKTUALIZACJA: 19 października

Pierwszy teaser TT przypomina nam o nadchodzącym Halloween. Jutro zobaczymy drugą część!

AKTUALIZACJA: 18 października

Dzisiaj pojawiły się pozostałe członkinie TWICE – Dahyun, Chaeyoung oraz Tzuyu!

AKTUALIZACJA: 17 października

Nowe filmiki z udziałem Sany, Jihyo oraz Miny!

AKTUALIZACJA: 16 października

Dostaliśmy nie jeden teaser, ale aż trzy! Singiel TT przedstawiają nam Nayeon, Jeongyeon oraz Momo.

 

Oryginalny post: W kwietniu 2016 roku TWICE wydały swój drugi mini album „Page Two”, z którego pochodzi hit Cheer Up. Utwór ten nie schodził z list przebojów przez długi czas. Zapewnił też grupie aż 11 nagród w programach muzycznych. Teraz zespół rozpoczął promocję nowego mini albumu, która trwa od 10 do 24 października.

Od samego początku fani wiedzieli, czego się spodziewać. 10 października na oficjalnej stronie TWICE opublikowano harmonogram promocji, który został wystylizowany na kolejkę górską.

JYP Entertainment dotrzymuje do tej pory obietnic i publikuje nowe materiały według planu. 11 października zobaczyliśmy krótką zapowiedź nowej płyty, która była też zakończeniem występów Cheer Up. Dziewczyny na sam koniec robią charakterystyczny znak, który nawiązuje do nazwy ich tytułowego singla TT.

Dzień później dowiedzieliśmy się, jak będzie wyglądał album. Będzie on dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych, Apricot i Magenta, czyli oficjalnych kolorach zespołu. Dołączony będzie także photobook, zestaw naklejek, losowa karta hologramowa i „selfie” oraz plakat. Oprócz tego, każda płyta CD będzie mieć 9 różnych designów, a w 1000 egzemplarzach płyt będzie schowana „super karta”. Ci, którzy zamówią album w przedsprzedaży, dostaną zestaw kart oraz dodatkowy plakat.

13 października poznaliśmy tracklistę mini albumu. Będzie zawierać 7 piosenek, w tym tytułowy singiel TT. Druga grafika postawiła pytanie: Jaki będzie koncept nowego teledysku?

Kolejne trzy dni poświęcone były zdjęciom zespołu. W rezultacie otrzymaliśmy aż pięć fotografii członkiń TWICE, które pozowały na łące.

 

źrodło: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.